„Silna BIAŁO-CZERWONA”- DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI!

 

Z głębokim szacunkiem i wdzięcznością pragniemy wyrazić nasze serdeczne podziękowania za waszą niezwykłą obecność i zaangażowanie podczas wspólnych centralnych obchodów Święta Wojska Polskiego i 103. Rocznicy Bitwy Warszawskiej. Wasza obecność sprawiła, że to wyjątkowe wydarzenie stało się niezapomnianym przeżyciem dla nas wszystkich.


– Drodzy Rodacy, którzy wzięliście udział w tych wydarzeniach, przyczyniliście się do stworzenia atmosfery wspólnoty i jedności. Wasza obecność na pikniku „Silna Biało-Czerwona” była wyrazem waszej miłości do Ojczyzny oraz szacunku dla żołnierzy i ich trudu. Wspólnie pokazaliśmy, że Polska to nie tylko kraj, to przede wszystkim wspólnota ludzi oddanych ideałom wolności, dumy narodowej i solidarności.
Wasza obecność na tych obchodach to wyraz wdzięczności i wsparcia dla tych, którzy codziennie bronią naszych wartości. Dziękujemy za to, że jesteście częścią tego niezwykłego wspólnego wysiłku, który tworzy silną i niezłomną Polskę. Wasza obecność jest inspiracją dla nas wszystkich, by dążyć do lepszej przyszłości i wspólnie budować nasz kraj.
Razem tworzymy historię, razem budujemy przyszłość. Dziękujemy Wam wszystkim za waszą nieocenioną rolę w kształtowaniu naszej Ojczyzny. Niech ta duma, jaka nas łączy, będzie zawsze naszym motywującym źródłem siły do działania. „Silna BIAŁO-CZERWONA”- DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI! – dziękuje wszystkim minister Mariusz Błaszczak. 

Fotorelacja: Siłą Biało – Czerwonej jest Wojsko Polskie – Ministerstwo Obrony Narodowej – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

mn

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj