Gdzie suchą nogą nie dotrzesz - wycieczka kajakowa

Gdzie suchą nogą nie dotrzesz – wycieczka kajakowa

Zarząd Oddziału PTTK „Ziemia Sanocka” w Sanoku wraz z Zarządem Koła Przewodników PTTK w Sanoku serdecznie zapraszają na ostatnią w tym roku wycieczkę z cyklu W NIEDZIELĘ ZA MIASTO Z PRZEWODNIKIEM PTTK „Gdzie suchą nogą nie dotrzesz” 9 września 2023 (sobota !!!).Wycieczka kajakowa – kończąca cykl wakacyjnych spływów.

Przewodnik Mirosław Sworst: spływy kajakowe na stałe zagościły w programie imprez z cyklu „W niedzielę za miasto z przewodnikiem PTTK”. Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych na II część spływu pt. „KAJAKIEM PO BIESZCZADZKIM MORZU”. Na odcinku Werlas – Wyspa Skalista – Teleśnica – Werlas, towarzyszyć nam będą „Zielone wzgórza nad Soliną”. Płynąc doliną Sanu zobaczymy m.in. wyspę skalistą, zatopiony las oraz skalnego niedźwiedzia.Przewodnik Mirosław Sworst: na zakończenie wakacyjnych kajakowych przygód zapraszamy do nietypowego spływu wokół wszystkich trzech stałych wysp na Jeziorze Solińskim. Kiedyś szczyty gór, dziś niedostępne z lądu. Każda inna i niezwykła: największa i nowoczesna Energetyk, Zajęcza znana z legend i bajek żeglarskich oraz najbardziej oddalona… niczym twierdza trudna do zdobycia, piękna wyspa Skalista.

W programie:
• przejazd na trasie: Sanok – Zagórz – Lesko – Hoczew – Polańczyk
• spływ po J. Solińskim dookoła trzech wysp, trasa ŁATWA, czas – ok. 3 godz.
• przejazd do Ekomuzeum Węgla Drzewnego „Na Wypale” w Radoszycach: zwiedzanie pokazowego wypału węgla, biesiada turystyczna oraz uroczyste podsumowanie i zakończenie cyklu wakacyjnych wycieczek

Wpisowe:
• 115 zł (Dzieci i Członkowie PTTK)
• 120 zł (przyszli Członkowie PTTK)

Świadczenia:
• 2 os. kajaki, kapoki, transport, wstęp do Ekomuzeum, ciepły posiłek (ognisko z kiełbaskami i dodatkami + gulasz), napoje (kawa, herbata + woda z miętą i cytryną) oraz ubezpieczenie NNW
• bezpłatna usługa przewodnicka Kol. Mirosław Sworst

Każdy z uczestników powinien posiadać:
• dobry stan zdrowia i umiejętność pływania wpław oraz kajakiem
• odpowiedni do spływu oraz warunków pogodowych strój (nakrycie głowy) i obuwie (umożliwiające bezpieczne wejście do wody)
• duży, foliowy i szczelny worek na zapasowe ubrania oraz inne rzeczy osobiste
• wyżywienie i picie na czas spływu, drobną sumę pieniędzy (możliwość zakupienia ewentualnego dodatkowego jedzenia i napojów „Na Wypale”) oraz dowód osobisty

Osoby niepełnoletnie, biorą udział w spływie tylko pod opieką dorosłych.

Zapisy w biurze Oddziału PTTK (ul. 3 Maja 2) w Sanoku lub pod nr tel. 13 463 21 71 do dnia 8 września (piątek) 2023 r. – liczba miejsc ograniczona !!!

Zbiórka uczestników na parkingu pod Kauflandem (ul. Królowej Bony 10) w Sanoku o godz. 8:15. Wyjazd o godz. 08:30. Powrót do Sanoka w godzinach wieczornych.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany trasy wycieczki, jej skrócenia lub odwołania wyjazdu
w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych lub innych przyczyn niezależnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj