Przyszłość zaczyna się dziś – IV Sanockie Forum Gospodarcze

Przyszłość zaczyna się dziś – tak brzmi hasło tegorocznego Forum Gospodarczego, które odbywa się już po raz czwarty w murach Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku.

Sanockie Forum Gospodarcze to cykliczne wydarzenie organizowane przez Urząd Miasta Sanoka. Pomysłodawcą i gospodarzem Forum jest Burmistrz Tomasz Matuszewski. Forum to miejsce, w którym lokalni przedsiębiorcy, przedstawiciele biznesu i eksperci spotykają się, aby dyskutować na tematy ważne dla kraju, regionu i Sanoka. Wydarzenie co roku przyciąga tysiące uczestników. W przestrzeni Forum inicjowane są ciekawe rozmowy i panele dyskusyjne. Tegoroczny program Forum obejmuje zagadnienia z zakresu różnych dziedzin; swoją wiedzą będą się dzielić doświadczeni prelegenci. Ważnym punktem imprezy jest uroczysta gala wręczenia nagrody „Kryształowy Lotos”. Goście mogą zwiedzać stoiska, gdzie przedstawiciele kilkudziesięciu firm i instytucji zaprezentują swoją działalność. Zainteresowani mogą dowiedzieć się o aktualnych ofertach pracy, poznać lokalne firmy, zaś przedsiębiorcy – wymienić się swoimi doświadczeniami oraz nawiązać współpracę z innymi podmiotami.

W dwudniowym programie IV Sanockiego Forum Gospodarczego nie zabraknie akcentu sportowego. W piątek o godz. 16 w hali UP rozegrany zostanie „Mecz dla Martynki”, z którego dochód przekazany zostanie na leczenie naszej uzdolnionej Spartanki.