Sanoczanie i Tuscany Sanok jako Mikołaje. Julia otrzyma ponad 5000 zł na rehabilitację!

Wczoraj Mikołaj wędrował rozdając prezenty. Właściciel Tuscany Sanok wpadł na pomysł jak wesprzeć małą Julię cierpiącą na artrogrypoze i wymagającą kosztownej rehabilitacji.

– Kochani przedstawiam wam Julkę. Piękną uśmiechniętą młodą damę, która niestety potrzebuje naszej pomocy. Cały utarg z naszego sklepu z dnia 6 grudnia został przeznaczony na pomoc dla Julki– powiedział Łukasz – Cieszę się że udało mi się zmobilizować tak wiele osób do pomocy. Udało się zebrać kwotę widniejącą na wydruku fiskalnym. Bardzo się wzruszyłem, kiedy mama Julki napisała na Facebooku podziękowania. Niemniej to ja dziękuję wszystkim, którzy ramie w ramię pomogli dziewczynce. 
Mama, grabowniczanka, była bardzo wzruszona spontaniczną akcją. W sklepie Tuscany do końca roku będzie dostępna puszka, do której można wrzucić przysłowiowy grosik dla dziewczynki. Dodatkowo Łukasz przygotował księgę do której można się wpisać – przekazać Juleczce słowa wsparcia i otuchy. Przed nią trudne zabiegi i taka forma przekazania pozytywnych myśli na pewno wzbudzi w niej nadzieję i da siłę do walki z chorobą. 
Żyjemy w trudnych czsach, ale jak widać jest wokół nas wielu ludzi, którzy mają wielkie i życzliwe serca. 
Julii życzymy zdrowia, Łukaszowi gratulujemy wspaniałej akcji, a wszystkim czytelnikom radosnych przedświątecznych dni!