„Bieszczadok” – młody talent rozbrzmiewa w Sanoku!

Już od wielu lat sanocka scena muzyczna tętni życiem w rytmie „Bieszczadoka”, międzypowiatowego przeglądu piosenki, który stał się prawdziwą trampoliną dla młodych talentów. Na scenie prezentują się uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, zachwycając publiczność swoimi wokalnymi umiejętnościami i interpretacjami znanych utworów.

„Bieszczadok” słynie z niezwykle wysokiego poziomu i ogromnego zainteresowania ze strony młodych wykonawców. Każda edycja przeglądu to prawdziwe święto muzyki, podczas którego można odkryć nowe gwiazdy i podziwiać rozkwitający talent młodych ludzi.

Uczestnicy „Bieszczadoka” rywalizują w różnych kategoriach wiekowych, prezentując różnorodne style muzyczne. Od popowych ballad po rockowe utwory – na scenie przeglądu można usłyszeć wszystko, co najlepsze w muzyce młodzieżowej.

Nagrody dla zwycięzców „Bieszczadoka” to nie tylko cenne trofea, ale również motywacja do dalszego rozwoju i szansa na zaprezentowanie się szerszej publiczności. Wielu laureatów przeglądu kontynuuje swoją muzyczną przygodę, odnosząc sukcesy na lokalnych i ogólnopolskich scenach.

„Bieszczadok” to nie tylko konkurs, ale również doskonała okazja do integracji młodych ludzi z różnych szkół i miejscowości. Podczas przeglądu tworzy się wyjątkowa atmosfera wzajemnej życzliwości i wsparcia, a uczestnicy mogą nie tylko zaprezentować swoje talenty, ale również nawiązać nowe znajomości i zdobyć cenne doświadczenia.

Jeśli szukasz okazji, aby odkryć nowe muzyczne talenty i podziwiać młodych ludzi, którzy z pasją oddają się swojej pasji, koniecznie odwiedź „Bieszczadok”. Czas powalczyć o Bieszczadoka w 22 edycji.

Regulamin konkursu i kartę uczestnika znajdą państwo tutaj:

https://mdksanok.pl/konkursy/

Karty zgłoszeń wraz z podkładami należy przesłać do 17 maja na adres: imprezymdksanok@gmail.com lub dostarczyć osobiście do MDK’u – Plac św. Michała 6.

Najważniejszą zmianą w stosunku do ubiegłego roku jest brak kategorii zespołów.

Edyta Wilk