Piękne, długie i gęste rzęsty to marzenie niemal każdej kobiety. Dzięki nim można podkreślić spojrzenie, wydobyć piękno twarzy. Niestety, wiele pań ma problem z rzęsami, które są krótki, łamliwe, podatne na wypadanie. Jest wiele metod, dzięki którym można uzyskać magnetyzujące spojrzenie. Jedną z nich metoda 1:1. Na czym polega? Dla kogo jest polecana?

Przedłużone rzęsy metoda 1:1 – czy warto wykonać zabieg?

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 należy do najczęściej wybieranych zabiegów, mających na celu poprawę wyglądu rzęs. Zabieg polega na doklejeniu sztucznych włosków do naturalnych rzęs, w proporcji 1:1, co pozwala uzyskać niezwykły efekt. Doklejone rzęsy wyglądają jak naturalne, spojrzenie nabiera głębi i tajemniczości. Główne efekty, jakie można uzyskać to:

• Zagęszczenie rzęs,
• Wydłużenie,
• Optyczne wydłużenie kącików oczu,
• Optyczne otworzenie oka,
• Przyciemnienie.

Bardzo ważne, aby zabieg przedłużania rzęs był wykonany przez profesjonalistę, liczy się dokładność i precyzja. Sztuczne rzęsy muszą być dobrane indywidualnie, do potrzeb danej pani, a także jej naturalnych włosków, okalających powiekę.

Zabieg doklejania rzęs – jak wygląda?

Doklejanie rzęs metodą 1:1 to zabieg, który jest w ofercie większości gabinetów kosmetycznych. Jest bezinwazyjny i bezpieczny, trwa ok. 2 godzin. Przed zabiegiem klientka z kosmetyczką wybierają długość i grubość syntetycznych rzęs, dopasowują je do twarzy. Stosuje się co najmniej pięć różnych długości sztucznych rzęs (od 5 do 14 mm), aby uzyskać najlepszy, naturalny wygląd. Na rynku dostępne są różne rzęsy do przedłużania. Hurtownia oferuje produkty wysokiej jakości w różnych kolorach, np. czarnym, ale też niebieskim czy fioletowym, lekki, dające niesamowity efekt. Po oczyszczeniu twarzy rzęsy przyklejane są za pomocą specjalnego kleju. Do jednej rzęsy naturalnej doklejany jest jeden włos syntetyczny.

Przedłużenie rzęs metodą 1:1 – oferta na rzęsy i paletki rzęs – sprawdź – https://mlashes.pl/pl/48-rzesy-1-do-1

Bardzo ważne, aby w trakcie zabiegu rzęsy nie skleiły się ze sobą. W razie potrzeby można je rozdzielić pęsetą. Po przyklejeniu sztucznych rzęs należy je wysuszyć i przeprowadzić ostatnią sesję rozdzielania. Zabieg należy powtarzać co około 4 tygodnie, ponieważ sztuczne rzęsy są podatne na wypadanie. Aby cieszyć się z pięknego efektu, należy wybrać sprawdzony gabinet kosmetyczny, który stosuje wysokiej jakości produkty do przedłużania rzęs. Przez dwa dni po przedłużaniu należy unikać wilgoci, ciepła szukarki itp., aby nie osłabić działania kleju. Rzęsy po zabiegu doczepiania nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Są łatwe w utrzymaniu, wystarczy myć je zwykłą wodą, pianką do rzęs lub płynem dwufazowym. Dzięki temu, że są długie i gęste, nie trzeba stosować tuszu do rzęs. Oczywiście można stosować maskarę, ale trzeba unikać wodoodpornych kosmetyków oraz tłustych kremów do codziennej pielęgnacji. Ile trzeba zapłacić, aby przedłużyć rzęsy 1:1? Cena za cały zabieg to ok.150-250 złotych.

Rzęsy 1 do 1 – przeciwwskazania

Metoda 1:1 jest bezpieczna, ale ma kilka przeciwwskazań. Zabiegu przedłużania rzęs nie należy wykonywać, gdy występują:

• Alergie z łzawieniem oczu,
• Choroby oczu np. zapalenie spojówek, jęczmień, gradówka, zespół suchego oka itp.
• Trichotillomania, czyli bezwiedne wyrywanie włosów,
• Łysienie plackowate,
• Nowotwory, chemioterapia itp.

Przed zabiegiem należy dokładnie zapoznać się z przeciwwskazaniami i ustalić szczegóły wykonania zabiegu aplikacji rzęs z kosmetyczką.

Przedłużanie rzęs metodą 1 to doskonały sposób, aby uzyskać piękne, magnetyczne spojrzenie. Zabieg jest prosty, po doczepianiu rzęsy wyglądają naturalnie, subtelnie, nie ma potrzeby codziennej stylizacji i stosowania tuszu do rzęs. To duża oszczędność czasu oraz piękny wygląd o każdej porze dnia.

Sklep z rzęsami MLashes

 

Adres firmy:

Cieślikowskiego 30, 54-622 Wrocław

Telefon:
+48 790 411 440

Strona WWW:
https://mlashes.pl/