Nowy punkt pobrań Laboratoriów Medycznych DIAGNOSTYKA – wkrótce otwarcie

 

W Sanoku przy ul. Krakowskiej 190 lok.1 zostanie otwarty nowy punkt pobrań Laboratoriów Medycznych DIAGNOSTYKA

 

W dniu 22 czerwca z okazji oficjalnego otwarcia punktu pobrań DIAGNOSTYKA przygotowała akcje profilaktyczne skierowane do mieszkańców Sanoka, m.in. morfologię krwi w specjalnej cenie 1 złoty (zamiast 16 zł), obniżkę cen większości badań o 20% (za wyjątkiem pakietów). Dodatkowo przez miesiąc od otwarcia tym punkcie pobrań DIAGNOSTYKA oferuje Pakiet Maksimum obejmujący 18 badań w specjalnej cenie 99 zł (zamiast 239 zł)

Na każdego pacjenta, który w dniu otwarcia odwiedzi nowy punkt pobrań DIAGNOSTYKI, aby skorzystać z oferty badań profilaktycznych, czekają drobne, pamiątkowe upominki.

Lepiej zapobiegać niż leczyć


Czy mamy wpływ na swoje zdrowie? Oczywiście, że tak a badania laboratoryjne to najlepsze źródło informacji medycznej. Niestety w Polsce wykonuje się ich za mało – 85% z nich zlecają szpitale, z czego można wywnioskować, że badania wykonuje się już w momencie wystąpienia choroby, a nie przed jej objawami.

Brak objawów choroby i nasze dobre samopoczucie nie oznaczają, że nie chorujemy. Wiele Towarzystw Lekarskich podkreśla rangę profilaktyki i uwzględnia badania profilaktyczne w publikowanych przez siebie wytycznych. Dlatego każda akcja profilaktyczna powinna nas skłaniać do sprawdzenia stanu zdrowia przynajmniej raz w roku. 

Ważne jest aby wyniki badań, niezależnie od tego, czy są one w normie czy nie skonsultować z lekarzem, który pomoże zrozumieć ich znaczenie i podejmie odpowiednie kroki w kontekście zdrowia pacjenta.

Punkt pobrań przy w Sanoku ul. Krakowska 190 lok.1 otwarty jest codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 – 11:30 (pobieranie materiału do 11:00) , nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.