Kultura i sztuka jest kobietą

28 – 29 czerwca  w Centrum Usług Senioralnych Caritas w Sanoku, ul. Kościelna 1 odbędzie się spotkanie pod nazwą „Kultura i sztuka jest kobietą”.

Co kryje się pod tym wydarzeniem?
Celem organizowanej imprezy jest realizacja artystycznego widowiska, promocja biznesu i działaczy/działaczek społecznych, integracja mieszkańców Sanoka, pokazanie kluczowej roli kobiety w budowaniu kultury i rozwoju sztuki na przestrzeni lat oraz w czasach współczesnych, a także popularyzacja postaw ukierunkowanych na dobro, piękno, pomoc i inspirację do działania.
Zajęcia prowadzić będzie Agnieszka Michalczyk – twórczyni kultury i sztuki, społeczniczka, autorka programu Debiutantki i konkursu Młoda Polska, wieloletnia organizatorka Szkoły Stylu wraz z Beatą Tyszkiewicz i Moniką Jaruzelską.
Gośćmi specjalnymi będą: Ilona Adamska oraz Marcin Zamoyski.
Swoją obecnością zaszczycą event przedstawiciele:
– Regionalnej Izby Gospodarczej w Rzeszowie
– Bieszczadzkiej Rady Kobiet
Patronatu honorowego udzielili:
– Elżbieta Łukacijewska Poseł do Parlamentu Europejskiego
– Piotr Uruski Poseł na Sejm RP
– Nie byłoby eventu gdyby nie hojność lokalnych przedsiębiorców, zaangażowane społeczników, jak również wielkie serce ludzi dobrej woli. Cieszy nas fakt, że wydarzenie patronatem medialnym objęły nie tylko media lokalne, ale również prestiżowe wydawnictwa tj. Imperium Kobiet i Europejski Klub Kobiet Biznesu. – mówi Ewa Sieradzka, organizatorka wydarzenia.
Zapraszamy w imieniu organizatorów