Wielki Piknik Rodzinny

Jak co roku w drugą niedzielę czerwca, także i tym razem Fundacja Czas Nadziei organizuje Wielki Piknik Rodzinny. Tegoroczna edycja to mały jubileusz, piknik odbędzie się po raz piąty. Z tej okazji Fundacja przygotowuje jeszcze więcej atrakcji niż zwykle.

Gwiazdą będzie Majka Jeżowska, która zaśpiewa znane i lubiane piosenki dla dzieci m.in. „Bo wszystkie dzieci nasze są”, „A ja wolę moją mamę” itp. Wcześniej na scenie pojawią się postacie znane z filmów Disney`a w repertuarze najpiękniejszych piosenek z ulubionych bajek. W kolorowy i radosny świat interaktywnej bajki zaprosi Teatr dla Dzieci Bajlandia z Warszawy. Nie zabraknie sanockich przedszkolaków i wychowanków Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Wieczorem, specjalnie dla miłośników kabaretów wystąpi przebojowa, młoda i zaskakująco kreatywna formacja „Tylko tyle”, która prosto z Bieszczad wkracza na polskie sceny kabaretowe. A na deser koncert-niespodzianka czyli covery najlepszych przebojów polskich i nie tylko…

Impreza jak zawsze odbędzie się w zielonej scenerii sanockiego Skansenu (poza zeszłorocznym wyjątkiem ze względu na Mundial). Teren wokół sceny będzie wypełniony kolorowymi atrakcjami dla najmłodszych oraz dziesiątkami stoisk wystawców rękodzielnictwa oraz regionalnych produktów spożywczych. Z pewnością, każdy znajdzie tam cos dla siebie. Na pikniku oczywiście nie zabraknie kiełbasek z grilla, lodów, malowania buzi, baloników i konkursów dla całych rodzin – tak będzie i tym razem.

Dobra zabawa dla całych rodzin to oczywiście nie wszystko. Jak zawsze Wielki Piknik Rodzinny Fundacji Czas Nadziei niesie ze sobą ideę. I to nie jedną.

Wszystkie zebrane fundusze przeznaczone będą na pomoc dzieciom. W tym roku Fundacja zbiera pieniądze na leczenie Julka z Sanoka, który urodził się z wadą serduszka. Julek ma obecnie pół roku i praktycznie od urodzenia przebywa w klinice w Warszawie.

Stwórz dziecku szczęśliwy dom – zostań rodziną zastępczą. Z tym hasłem w pikniku będzie uczestniczyć PCPR w Sanoku. Tego dnia będzie można się dowiedzieć jak stworzyć rodzinę zastępczą. Jak to zrobić oraz dowiedzieć się dlaczego warto?

Misją Fundacji Czas Nadziei od samego początku jej istnienia, a właściwie to jeszcze wcześniej – od czasu choroby Tobiaszka Jasińskiego – jest walka o każdego możliwego Dawcę Szpiku. Dlatego także i tym razem podczas pikniku będzie można się zarejestrować do bazy potencjalnych Dawców Szpiku DKMS.

Więcej szczegółów poznamy wkrótce. Pewne jest, że warto będzie się wybrać całą rodziną do Skansenu 11 czerwca 2017 roku. Start o godz. 14.00.

Zaprasza Fundacja Czas Nadziei oraz współorganizatorzy:

Muzeum Budownictwa Ludowego,
Miejska Biblioteka Publiczna,
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie,
Strefa Rozrywki MGF
Stowarzyszenie Amatorski Hokej „Niedźwiedzie”.

FUNDACJA CZAS NADZIEI
ul. Lipińskiego 54b, 38-500 Sanok

tel. 607 491 497, 503 007 372

ZBIÓRKA NAKRĘTEK: tel.: 781 138 314

KRS 0000461742

nr konta:
Podkarpacki Bank Spółdzielczy
15 8642 1184 2018 0037 4228 0001
WPŁATY Z ZAGRANICY: nr SWIFT POLUPLPR PL