Było kogo oklaskiwać! Weekend z sanockimi gwiazdami

Po to one są! Ćwiczą przez długie miesiące pod opieką pedagogów i instruktorów w pocie czoła, doskonalą swoje umiejętności, często potwierdzają je, przywożąc nagrody po występach na przeglądach i konkursach.

Sanockie gwiazdy

Tym razem członkowie sanockich amatorskich zespołów artystycznych i uczniowie szkół muzycznych pokazali, co potrafią, bawiąc podczas minionego weekendu sanocką publiczność, zgromadzoną w Rynku.

Soliści i zespoły

Soliści i zespoły z Państwowej i Społecznej Szkoły Muzycznej oraz Sanockiego Domu Kultury wystąpiły w różnorodnym repertuarze, bo ich zainteresowania są niezwykle bogate i różnorodne, od kultury ludowej, poprzez taniec towarzyski, brzmienie bębnów, po popisy gry na instrumentach solo, w duetach i w zespole.

Przykład dla młodszych

Rozpiętość pokoleniowa też była niemała, co tylko dodawało smaczku programowi. Jako społeczeństwo zmieniamy się. Jeszcze do niedawna namówić dorosłe osoby do pokazów na scenie graniczyło z cudem, teraz wracają do zarzuconych na lata pasji, spotykają się, ćwiczą, tańczą, dając doskonały przykład młodym.
Organizatorem Muzycznego Weekendu był Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miasta.