Patronat Honorowy Ministerstwa Sportu i Turystyki

Sanocki MOSiR na Forum FIRIS

Pod patronatem honorowym Jarosława Stawiarskiego, Sekretarza Stanu przy Ministerstwie Sportu i Turystyki, w dniach 2 – 4 października odbyła się w Białce Tatrzańskiej VI Edycja Ogólnopolskiego Forum FIRIS dla Zarządców
i Administratorów obiektów sportowo rekreacyjnych.

Pod hasłem ,,Praktyka w zarządzaniu, zarządzanie w praktyce” swój udział w forum zgłosiło ponad 150 OSiR-ów z całej Polski. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku był reprezentowany przez dyrektora Tomasza Matuszewskiego, który został zaproszony także jako prelegent. Tomasz Matuszewski mówił o wysokich ocenach, jakie otrzymały wnioski, składane przez Gminę Miasta Sanoka, m.in. do MsiT, o tworzeniu pełnej dokumentacji projektowej, łączeniu projektów z różnych konkursów i grantów, a także o organizacji pracy w MOSiR-ze.

Pośród prezentacji tak dużych jednostek jak Wrocław, Warszawa, Koszalin czy Lublin, prezentacja zaproponowana przez dyrektora z Sanoka spotkała się z uznaniem uczestników forum. Dyrektor wspomniał o współpracy ze związkami sportowymi, akcentował, jak ważna jest współpraca MOSiR z Radą Miasta i burmistrzem. Cieszy,
że Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku, przy stosunkowo skromnym budżecie
w porównaniu do innych podobnych ośrodków w Polsce, obrał niezły kierunek rozwoju, zwiększając dochody, a jednocześnie realizując inwestycje sportowe odpowiadające zapotrzebowaniu mieszkańców.

W piątkowym „TS” rozmowa z Piotrem Bubelą, prezesem Instytutu Rozwoju Infrastruktury Sportowej, organizatorem Ogólnopolskiego Forum FIRIS.

 

6 KOMENTARZE

  1. Dla Sanoka to jest jedna z nielicznych dobrych zmian. Pióro jak chce się utrzymać na stolku to tylko dzięki takim ludziom jak DYREKTOR MOSiR. Zrobił dużo a widać że może jeszcze więcej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj