Zamów kalendarz – zebrane środki zostaną przekazane na organizację bezpłatnych badań profilaktycznych w całej Polsce!

W kalendarzu mamy piękny, sanocki wrześniowy akcent!

W kampanii Wczesne Wykrycie To Życie Polskiej Koalicji Pacjentów Onkologicznych uczestniczą pacjenci onkologiczni, aktywnie angażujący się w poprawę jakości opieki onkologicznej w Polsce jak i Ambasadorzy kampanii – znane publicznie i lubiane osoby: aktorzy Hanna Śleszyńska, Orina Krajewska, Olga Kalicka, Olga Szomańska, Maria Pawłowska, Wiktoria Gąsiewska, Mieczysław Hryniewicz, Nikodem Rozbicki, dziennikarka Marta Manowska, sportowiec Andrzej Supron oraz wokaliści: piosenkarka gospel Ewa Uryga, raper Vienio, wokalista beatrocker Bartas Szymoniak. Autorem zdjęć do kalendarza jest Michał Gromada.

Celem kampanii Wczesne Wykrycie To Życie jest uświadomienie Polakom ważności badań profilaktycznych w kierunku chorób nowotworowych i wyrobienie nawyku ich regularnego wykonywania. Z okazji inauguracji kampanii został wydany kalendarz, który przypomina przez cały rok o konieczności badania się. Każda z par Pacjent i Ambasador co miesiąc zachęca do wykonywania badań, które ratują życie. Misją twórców i organizatorów kampanii jest pokazanie, że są sposoby wczesnego wykrywania raka, którego można skutecznie leczyć.

Kalendarz ma także innych bohaterów –  są nimi pacjenci onkologiczni oraz liderzy naszych organizacji znani i podziwiani za swoje osiągnięcia na rzecz chorych: Halina Bontruk, Jolanta Czernicka, Ania Domańska, Dorota Kaniewska, sanoczanka Ania Nowakowska, Alina Pulcer, Anna Sarbak, Ewa Styś, Krystyna Wechmann, Szymon Chrostowski, Kamil Dolecki, Marcin Kusiński, Janek Salamonik oraz najmłodszy bohater czteroletni Leon. To dzięki ich udziałowi przekaz kalendarza jest wiarygodny. Oni wiedzą z własnego doświadczenia o czym mówią, że WCZESNE WYKRYCIE TO ŻYCIE. Ze swoimi partnerami stworzyli pary, z których bije moc i prawda przekazu. Mamy nadzieję, że nikt nie zostanie na nią obojętny. Naszą intencją nie jest bowiem straszenie rakiem, ale pokazanie, że współcześnie nowotwory się leczy i są skuteczne sposoby ich wczesnego wykrycia.

 Kalendarz #WczesneWykrycieToŻycie można zamówić mailowo na info@pokop.pl lub osobiście w biurze PKPO w Warszawie.

1 Kalendarz 2018 = darowizna w kwocie 40 zł 

Koszt wysyłki wynosi:
15 zł Poczta Polska
18 zł Kurier
Numer konta do wpłat:
Bank BZWBK
35 1090 1883 0000 0001 3364 8188
Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych
Zebrane środki zostaną przekazane na organizację bezpłatnych badań profilaktycznych w całej Polsce!
Stowarzyszenie SANITAS organizuje takie badania w naszym regionie na wiosnę.