Podkarpackie Nagrody Gospodarcze rozdane. Gala w Jasionce

30 listopada w G2 Arena w Jasionce po raz szesnasty odbyła się uroczysta Gala Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” i Programu Certyfikującego Najlepsze Produkty Spożywcze Podkarpackiego „Smaczne, bo Podkarpackie”.

Statuetkami Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej nagrodzono przedsiębiorstwa, które są liderami w swojej branży i są przykładem, jak należy rozwijać i prowadzić biznes. Wyróżnienie podkarpackich firm to także promowanie rozwoju gospodarczego województwa i współtworzenie jego ekonomicznego wizerunku.
Wręczono także nagrody „Podkarpackie Ekrany”, przyznane przez Telewizję Rzeszów; trafiły do organizacji, które na co dzień zajmują się pomaganiem młodym przedsiębiorcom stawiającym pierwsze kroki w biznesie.
– Uznaliśmy, że nagrodę przyznamy instytucjom z otoczenia biznesu, przede wszystkim tym, które dbają o ludzi młodych – mówił dyrektor TVP 3 Rzeszów Józef Matusz, a redakcji „TS” zrobiło się miło, gdy wśród nagrodzonych „Podkarpackim Ekranem” rozpoznała sanoczanina, Marcina Wojtonia. Tym milej, że przedstawicieli grodu Grzegorza wśród biznesowych elit jak na lekarstwo… Można by się zastanowić – dlaczego?

Podkarpackie Nagrody Gospodarcze rozdane. Gala w Jasionce. Marcin Wojtoń po lewej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Idea nagradzania liderów wojewódzkiego biznesu jest pomysłem na „szóstkę” z plusem. Poza działaniem stricte marketingowym integruje środowisko przedsiębiorców i sprawia, że Podkarpackie zaczyna mieć trochę inne oblicze: to już nie tylko skanseny, cerkwie i dzikie bieszczadzkie szlaki, ale konkretne wyroby, które coraz bardziej liczą się na rynku, a ich wytwórcy zdobywają zaufanie także poza granicami województwa.
Laureaci XVI edycji Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej: KLIK
Wyróżnienia w konkursie” Smaczne, bo Podkarpackie”: KLIK