Pierwszy numer „Tygodnika Sanockiego” w 2018 roku jutro w kioskach

Jutro w „Tygodniku Sanockim” relacje z konferencji prasowych, jakie pod koniec roku zorganizowano w Sali Herbowej Urzędu Miasta, informacja o wydatkach powiatu sanockiego w roku 2018, rozmowy z radnymi dzielnicowymi o budżecie obywatelskim.

Autorzy powieści kryminalnych będą mogli poszukać inspiracji w gawędach Szymona Jakubowskiego, który tropi seryjnych morderców – podobno ziemia sanocka słynęła kiedyś z… przestępczości. W tym kontekście lokalizacja nowoczesnego zakładu karnego wydaje się, poniekąd, uzasadniona…

Informacje o feriach zimowych we wszystkich województwach i o rządowym wsparciu dla samorządów, które chcą budować tanie mieszkania – piszemy o tym, posiłkując się współpracą z Serwisem Samorządowym PAP-u.

Ponadto: instrukcja, jak głosować na najlepszych sportowców (uwaga na kupon!), instrukcje, jak bezpiecznie korzystać z Internetu, oznaczonego zieloną kłódką.

Byliśmy w II LO, uczniowie mają tam swoje sukcesy, i na wystawie w Miejskiej Bibliotece Publicznej – po wernisażu rozmawialiśmy z Danielem Białowąsem. Świętowaliśmy urodziny Kalmana Segala, ale nie zapomnieliśmy o urodzinach Mariana Kruczka.

Kończymy też świętowanie urodzin Janusza Szubera – do gazet dołączamy płytę, na której Janusz Szuber czyta swoje wiersze, a w tle sączy się delikatna muzyka w wykonaniu  zespołu INSZA.