Do Sejmu z posłanką Frydrych? Zwiedzanie Warszawy? Licytuj!

Jeśli mieszkasz w Jaśle, Krośnie, Sanoku, Lesku lub Ustrzykach Dolnych, to będziesz miał okazję wraz z osobą towarzyszącą zwiedzić Sejm i zjeść obiad z posłanką Frydrych przy okazji wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Joanna Frydrych zaproponowała mieszkańcom miast z regionu, z którego pochodzi, aby wylicytowali wyjazd do Sejmu.
– Zjemy wspólnie obiad, pogadamy nie tylko o polityce, odwiedzimy któreś z warszawskich muzeów, przywieziemy, odwieziemy – zachęca posłanka Joanna Frydrych.

Wśród przedmiotów na licytację posłanka przekazała strój, typu Nomex, dla profesjonalnego strażaka, autografy piłkarzy, unikatowe książki oraz koszulki z autografami  Pawła Papke oraz Romana Koseckiego.

– Chciałabym, aby na Orkiestrę trafiła choćby jedna złotówka więcej, będę wtedy zadowolona, że mogłam się swoją funkcją, którą mam dzięki ludziom, podzielić z innymi ludźmi – przyznaje posłanka. Wśród cytatów poseł Joanny Frydrych jest ten, powtórzony za ks. Janem Kaczkowskim: „Z Owsiakiem mogę iść nawet do piekła”.

Przedmioty będzie można licytować podczas finałów na rynkach miast 14 stycznia.

Cały dochód z imprez organizowanych przez Bieszczadzki Sztab WOŚP zasili konto Fundacji Jerzego Owsiaka. W tym roku Orkiestra będzie zbierać pieniądze na zakup specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu dla ratowania noworodków.

PROGRAM IMPREZ I WYDARZEŃ W SANOKU:

11 STYCZNIA
Bal Przebierańców dla dzieci, Klub Górnika, godz. 16.30

Maraton Zumby i pokaz Spartan, hala sportowa przy PWSZ, godz. 17
Szkolny pokaz talentów, Klub Górnika, godz. 17
Koncert Flamenco, Sanocki Dom Kultury, godz. 18
Mecz hokeja Ciarko KH 58 Sanok-Hk Bardejov, Arena Sanok, godz. 18
Koncert rock’owy, Klub PaniK., godz. 19. Zagrają Teleport, Sabała Bacała i Orthodox. Bilety w cenie 10 zł do kupienia w klubie przed koncertem.

14 STYCZNIA
Dzień Dawcy Szpiku przy WOŚP, rejestracja potencjalnych dawców szpiku: Galeria Sanocka godz: 14.00 – 18.00
W planie bieg „Policz się z cukrzycą”, koncerty, aukcje ze sceny i pokaz sztucznych ogni.