Telewizja Rzeszów rozpoczyna cykl „Zima w regionach”

Pogoda zaczęła sprzyjać uprawianiu zimowych sportów, a więc czas rozpocząć tegoroczny cykl programu „Zima w regionach”! Z jakich atrakcji na Podkarpaciu można skorzystać i dlaczego to właśnie nasz region warto wybrać planując zimowy wypoczynek? Tego widzowie ogólnopolskiej TVP3 i regionalnej TVP3 Rzeszów dowiadywać się będą w zimowe weekendy. Pierwsze odcinki już w najbliższą niedzielę 21 stycznia. Na początek wizyta w Ustrzykach Dolnych.

TVP3 Rzeszów rozpoczęła realizację corocznego cyklu „Zima w regionach”. Niemal w każdy weekend, aż do połowy marca, dziennikarze Telewizji Rzeszów Ilona Małek i Marcin Pawlak będą odwiedzać atrakcyjne pod względem zimowej turystyki miejscowości województwa podkarpackiego, pokazywać najciekawsze sposoby spędzania ferii czy urlopu, a także zapowiadać i relacjonować duże imprezy.

Pierwszym miejscem na trasie zimowej wędrówki po Podkarpaciu będą Ustrzyki Dolne nazywane zimową stolicą Bieszczadów. W programie m.in. jazda na nartach, sankach i przygotowania do XXXI Bieszczadzkiego Biegu Lotników. Nie zabraknie też propozycji kulturalnych – już niebawem w Ustrzykach Dolnych odbędzie się XIV Przegląd Filmów Górskich – i pięknych widoków.

Programy z cyklu „Zima w regionach” będzie można zobaczyć nie tylko na antenie telewizyjnej, ale także na stronie internetowej www.rzeszow.tvp.pl, na www.facebook.com/tvp.rzeszow/ oraz w serwisie „TVP Bieszczady” na Platformie Hybrydowej TVP.

Najbliższe odcinki „Zimy w regionach” z Ustrzyk Dolnych w niedzielę 21 stycznia o godz. 14:05 i 16.55 w TVP3. Powtórki o godz. 17.30 i 19:00 w TVP3 Rzeszów.