Wiersze Janusza Szubera w radiowej „Dwójce” od poniedziałku

Od poniedziałku przez tydzień w Programie II Polskiego Radia, ok. godz. 11 przed południem będą prezentowane wiersze Janusza Szubera.

Poezja Szubera w „Dwójce” zagości nie po raz pierwszy, ale tym razem, na początku tygodniowego cyklu, zostanie zaprezentowany także utwór z płyty, którą wydaliśmy i dołączyli do „Tygodnika Sanockiego” 5 stycznia. Będzie też mowa o przyznaniu Januszowi Szuberowi Honorowego Obywatelstwa Sanoka.

Program II Polskiego Radia możemy odbierać w Sanoku wyłącznie za pośrednictwem Internetu. Czytelnikom, którzy do nas w tej sprawie piszą, odpowiadamy: lokalna gazeta nie może tutaj pomóc. Jedyne, co możemy, to przypominać: na Podkarpaciu mieszkają ludzie, którzy lubią posłuchać muzyki poważnej, ambitnego słuchowiska czy fragmentu dobrej literatury. Na Podkarpaciu od lat czekamy na powrót radiowej „Dwójki”.

2 KOMENTARZE

  1. Ta płyta to wyśmienity pomysł! To naprawdę kulturalna promocja miasta! Musiałem kupić kilka gazet i wysłać do rodziny, która nie mieszka już w Sanoku. Może chociaż jeden utwór Redakcja udostępniłaby na swojej stronie? Widziałem, że Adminka już wstawiała pliki mp3. Pani Redaktor Naczelna, co pani na to?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj