Co słychać na dworcu przy Lipińskiego?

Na placu budowy przy Lipińskiego, mróz nie mróz, prace trwają. Dzisiaj na przykład już o 7 rano był tam ruch. Niektórzy nie dowierzają i stoją przez długie mroźne chwile z okiem przy szparze w ogrodzeniu.

Zastanawiamy się, co przykuło uwagę obserwatora. Czy to, że tam się „cokolwiek” dzieje? Być może jakiś „konkret”? A może sama możliwość podglądania?
Zwłaszcza, że

 obok brama na oścież otwarta…

Cieszy nas, że czytelnicy wypowiadają się pod wpisami, a wesołe rymy miło zaskakują. Kreatywność czytelników jest na „5”! A na dworcu?  Zdjęcie z ostatniej chwili. Co się dzieje na placu budowy? Oceńcie sami 🙂

Dworzec 13 luty 2018 Norbert Nazarkiewicz

12 KOMENTARZE

 1. Stoi na stacji Radny, Ciężki, ogromny i pot z niego spływa. Stoi i sapie, dyszy i dmucha, Żar z rozgrzanego jego brzucha bucha: Buch – jak gorąco! Uch – jak gorąco! Nikt mu nie powiedział że brama otwarta, a tak cała rzeczywistości została obdarta!!!

 2. Stoi i sapie, dyszy i dmucha. Żar złośliwości z brzucha już bucha. Uff! Jak tu wąsko! Jak niewygodnie! A brama brudna. Pobrudzę spodnie!

 3. Spodnie jak spodnie, ale buty całe zostały w błocie, a kosztowały krocie. Cóż ja biedy Radny teraz poczne, pewnie pójdę pracować w MOPS ie.

 4. Stoi pod bramą budowy Radny,
  Patrzy jak dworzec budują ładny.
  Pochwalę w kampanii się tym sukcesem,
  Co bym nie przerżnął wyborów z kretesem.
  Tak sobie myśli dzisiaj Pan Radny
  Choć na budowie wciąż bezład totalny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj