Ragnar Ólafsson w Sanoku – Pani K

Ragnar Ólafsson to wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii. Jest członkiem-założycielem kilku zespołów, z którymi wydał kilkanaście albumów. Grał w tych kapelach bardzo różnorodne gatunki – od jazzu, przez muzykę operową, ludową, pop, rock aż po metal.
Najbardziej znaną z jego grup jest Árstíðir – kapela, z którą wydał cztery albumy studyjne (dwa dotarły do szczytu listy najpopularniejszych płyt na Islandii) i koncertował w ponad 30 krajach. Minionej zimy zjechali całą Europę z koncertami.
Artysta napisał też muzykę do kilku filmów.
W 2017 Ragnar Ólafsson rozpoczął solowy projekt pod własnym nazwiskiem, pokazując kolejną stronę swojej twórczości. Tym razem to spokojne, nastrojowe granie w nurcie singer-songwriter.
Ragnar Ólafsson na przełomie lutego i marca 2018 roku przyleci do Polski na krótką solową trasę koncertową i z tej okazji przybędzie również do Sanoka.
Występy organizuje agencja koncertowa Borówka Music. Ragnar promować będzie swój debiutancki album „Urges” (wydany przez Borówka Music), który zebrał w mediach świetne recenzje.

gdzie: Sanok – Pani K (2 Pułku Strzelców Podhalańskich 1)
kiedy: wtorek, 20 lutego 2018, godz. 20.00
wejściówka: 10 zł

Dla czytelników „Tygodnika Sanockiego” są przygotowane dwie darmowe wejściówki.
Jak je zdobyć?
Dwie pierwsze osoby, które przyjdą na koncert z najświeższym numerem „Tygodnika Sanockiego” wejdą za darmo. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=PUvMNC3gSlI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj