Świeży numer „Tygodnika Sanockiego” już w jutro
w kioskach

Najważniejszym tematem aktualnego wydania jest więzienie na Stróżowskiej; pułkownik Marek Grabek mówi m.in. o tym, na jakim etapie jest realizacja inwestycji, jak funkcjonują więzienia w różnych miastach Polski, co jest ważne w procesie resocjalizacji i skąd się biorą środki na budowę hali produkcyjnej i organizację miejsc pracy dla osadzonych.

Dwukrotnie idziemy za głosem naszych Czytelników – raz do szpitala, żeby się przyjrzeć, jak funkcjonuje Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna, drugi raz nieopodal szpitala, na ulicę Niedzielskiego.

Zaglądamy na jubileuszową galę do SDK, świętujemy 90-lecie „zakonu Marii”. Obserwujemy ściany w Szkole Podstawowej nr 4 na Wójtostwie i sprzęt geodezyjny na pokazie w Zespole Szkół nr 5.

Ogłaszamy konkurs – tylko w gazecie! – dotyczący wiedzy o internowaniu prymasa Stefana Wyszyńskiego w Komańczy. Żeby wziąć w nim udział, warto mieć dostęp do naszego elektronicznego archiwum…

Co się kryje pod nazwą „Bieszczadzka Ambusada”? Co zrobić, żeby nie tracić energii, gdy nadejdzie jesień życia? O tym w tekstach z cyklu „Oko na przedsiębiorczych” i „Pora dla seniora”.

Robert Bańkosz wzrusza do łez opowieścią o zwierzakach, które znalazły schronienie w przytulisku w Orzechowcach nieopodal Przemyśla. Takich zwierząt, smutnych, czekających na dom jest wokół nas bardzo, bardzo dużo.

Amelka Piegdoń pisze o niepokojącym zjawisku „łowienia świtów” obiektywem aparatu, pomimo zakazów pracowników Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Tomasz Chomiszczak opowiada o Marianie Pankowskim – pretekstem jest premiera w Teatrze Wybrzeże „Śmierci białej pończochy”.

Tadeusz Barucki, Szymon Jakubowski – wiadomo, standard. Ale są też informacje, które zatrzymamy w na razie tajemnicy: niech Państwo, przeglądając „Tygodnik Sanocki” sami zobaczą, ocenią…

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj