Urząd Miasta zaprasza do udziału w oryginalnym konkursie

Urząd Miasta zaprasza do udziału w oryginalnym konkursie. Zostanie stworzony sanocki teledysk do piosenki Elektrycznych Gitar. Magistrat ogłasza konkurs na najlepsze nagranie piosenki „Co ty tutaj robisz?”. Spośród nadesłanych prac nagrodzone zostaną trzy. Wszystkie zostaną wykorzystane do montażu sanockiego teledysku.

Głównym założeniem jest pomysł na ciekawe pokazanie walorów naszego miasta w przygotowanym nagraniu. Trzeba zaśpiewać piosenkę, ale nie śpiew jest najważniejszy – tylko Sanok! (Do montażu teledysku będzie użyty tylko obraz, bez dźwięku). Ponieważ chodzi o promocję miasta i dobrą zabawę, technika nagrania jest zupełnie dowolna. Do konkursu należy przedstawić tzw. „surówkę”, zaśpiewaną do konkretnego podkładu (MP3 do pobrania ze strony www.sanok.pl).

Można śpiewać samodzielnie lub w grupie. Nagrodami są bony pieniężne do jednego z sanockich sklepów z elektroniką. Dodatkowo najlepsze nagranie będzie nagrodzone ekskluzywnym spotkaniem z zespołem po koncercie. Zespół wystąpi podczas Dni Sanoka 17 czerwca na sanockich Błoniach.

Prace należy złożyć w Urzędzie Miasta – Wydział Kultury i Promocji (pok. 63) do 20 kwietnia 2018 r.

Życzymy dobrej zabawy przy tworzeniu własnego nagrania.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie www.sanok.pl

Źródło: Materiały nadesłane – UM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj