Przedszkolaki mają szansę na nowy plac zabaw, pomóżmy w głosowaniu!

Aktualizacja

 

SANOK WYGRYWA !!!

Od początku głosowania w ogólnopolskim konkursie „Podwórka Talentów Nivea” Sanok znajduje się na pierwszej pozycji w rankingu. W kategorii 20 do 60 tyś. mieszkańców do rozdania 5 podwórek.

Aktualna liczba głosów – 993 (14 maj). To o 336 głosów więcej w stosunku do Oławy, która zajmuje 2 miejsce z liczbą 523 głów. Wejdź na stronę : www.podworko.nivea.pl i sam sprawdź.

Ale głosowanie trwa do 21 czerwca. Aby utrzymać 1 pozycję musimy codziennie oddać swój głos.

Mieszkańcy Sanoka ! Głosujmy wszyscy! Mamy bardzo duże szanse na nowy plac zabaw w naszym mieście!

—————————————————————————————————-

Głosujmy na Sanok w konkursie „Podwórka Talentów NIVEA”

Po pierwszym podliczeniu głosów Sanok znajduje się na pierwszej pozycji rankingu z liczbą 66 głosów. Tuż za nami Oława z liczbą 25 głosów. Startujący w konkursie zaszeregowywani są w trzech kategoriach:

 1. Do 20 tyś. mieszkańców – startuje 251 miejscowości,
 2. Od 20 do 60 tyś. mieszkańców – startuje 47 miejscowości,
 3. Powyżej 60 tyś. mieszkańców – startuje 74 miejscowości.

Sanok współzawodniczy więc z 46 miejscowościami. Nie odpuszczajmy. Głosujmy co dziennie do 21 czerwca i pokażmy, że potrafimy wygrać.

Startuje w konkurs Podwórka Talentów NIVEA 2018
– do rozdania 20 podwórek !!!

W tym roku próbę podjęcia walki o nowe podwórko, za pośrednictwem Gminy Miasta Sanoka, podejmuje Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 2 w Sanoku.

– Jeśli wygramy, Podwórko Talentów NIVEA będzie służyło nie tylko przedszkolakom, ale także wszystkim sanockim dzieciom – obiecują dyrekcja i pracownicy przedszkola na Wójtostwie.

Już od 11 maja startujemy z głosowaniem, które będzie trwało do 21 czerwca, a więc przez 42 dni. Zeszłoroczna edycja pokazała, że wśród zwycięzców z całej Polski, znalazły się placówki, które uzyskały pomiędzy 59 660, a 36 503 głosów.
Sanok, oddając ok. 1430 głosów dziennie, jest w stanie uzyskać ponad 60 000 głosów.
TO DA SIĘ ZROBIĆ !!!
Pokażmy, że nie jesteśmy gorsi, że jako społeczność Gminy Miasta Sanoka potrafimy zjednoczyć się we wspólnej sprawie i wygrać.
TO MOŻE BYĆ ŚWIETNA ZABAWA !!!

Zarejestruj się na stronie https://podworko.nivea.pl , aby od 11 maja przez 42 dni codziennie oddawać swój głos. Zaangażuj rodzinę, znajomych bo każdy posiadacz własnego adresu email może uczestniczyć w zabawie. To bardzo proste: logujesz się na stronie Nivea wybierasz województwo podkarpackie, lokalizację Sanok, Sadowa 11 i klikasz. Dokładny regulamin głosowania dostępny na stronie Nivea.
LICZYMY NA CIEBIE !!!
Film promocyjny Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 2 w Sanoku dostępny na stronie przedszkola, na portalu tygodniksanocki.pl, esanok i na youtube.
Film ten daje Przedszkolu nr 2 dodatkową szansę na wygraną poprzez możliwość wyboru przez Jury konkursu.
Dyrektor Przedszkola składa serdeczne podziękowania za pomoc w jego powstaniu panu Adamowi Zoszakowi i Tomaszowi Sokołowskiemu.

DO ZOBACZENIA NA NOWYM „PODWÓRKU TALENTÓW NIVEA” W SANOKU 🙂

14 KOMENTARZE

 1. Drugie podliczenie głosów na stronie Nivea podwórka, Sanok prowadzi z 279 głosami. Za Sanokiem Marki 144 głosy. Następna Oława (ul. Bursztynowa) 125 głosów, Kobyłka 121, Oława (ul. Lipowa) 88 głosów. Gdyby głosowanie kończyło się dzisiaj , te 5 miejscowości otrzymałoby place zabaw. Ale zabawa trwa do 21 czerwca i trzeba codziennie głosować. Nie odpuszczajmy ! Głosujmy !!!

 2. DZIĘKUJEMY ZA TWÓJ GŁOS
  Pamiętaj, że głosy są aktualizowane raz dziennie.
  Jutro możesz zagłosować ponownie!

  Zdolności dziecka leżą w Twoich rękach. Rozwijaj jego talent z NIVEA!
  Na Facebooku powstała grupa wspierająca przedszkole, każdy może dołączyć 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj