Konferencja prasowa Urzędu Marszałkowskiego w sanockim zamku (video)

11 maja Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego zorganizował konferencję w sanockim zamku. Wzięli w niej udział wicemarszałek Bogdan Romaniuk, członek zarządu województwa Piotr Pilch, radny sejmiku Wojciech Zając, starosta powiatu sanockiego Roman Konieczny, burmistrz Sanoka Tadeusz Pióro oraz Tomasz Leyko, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego.

Najważniejszą informacją było ogłoszenie decyzji o współprowadzeniu przez Urząd Marszałkowski od 1 stycznia 2019 r. Muzeum Historycznego w Sanoku.

Mówiono też o inwestycjach w powiatach sanockich, leskim i bieszczadzkim, m.in. o wydatkach na szpitale, drogi, renowację zabytków, infrastrukturę sportową oraz połączenia kolejowe.

 

4 KOMENTARZE

    • Dyrektor jest na sali. Mówi do niego burmistrz. Myślę, że dyrektor będzie przy stole konferencyjnym podczas podpisywania umowy.
      Zastanawia mnie inna sprawa. Że tego wszystkiego, o czym oni mówią, nie zrobił żaden poseł. Zwłaszcza z ziemi sanockiej.

  1. Najgorsze jest to, że podczas konferencji powinien za stołem być dyrektor Muzeum. Zauważyłam, że właśnie w Sanoku nie dopuszcza się ich do głosu, a często jest tak, że to właśnie oni robią czarną robotę. W naszym mieście laury chcą spijać tylko Poseł, Burmistrz i jego świta.

  2. Teraz liczy się tylko przedstawiciel władzy (czytaj kandydat do władzy na następne lata).
    Muzeum Historyczne w Sanoku ma fantastycznego dyrektora, który jest w Polsce rozpoznawalny bardziej niż politycy miejscy lub powiatowi. To tym politykom powinno zależeć, żeby się z takimi ludźmi pokazać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj