Jutro nowy „Tygodnik Sanocki” w kioskach

Dlaczego jutro warto sięgnąć po „Tygodnik Sanocki”? Ponieważ znajdą w nim Państwo niemało informacji, dotyczących spraw miejskich i powiatowych. Najważniejsza to decyzja Urzędu Marszałkowskiego o współprowadzeniu Muzeum Historycznego od 1 stycznia 2019 roku.

Poza tym – zaprosiliśmy dla Państwa gości. Rozmawiamy z Krystyną Chowaniec – Honorową Obywatelką Sanoka, Aneta Rygliszyn opowiada o swojej pracy: zawodowej, twórczej i społecznej, przedsiębiorczy Dariusz Ślusarczyk częstuje przysmakami, Piotr Bałda chwali się złowioną rybą. Wpadają do nas Magdalena Grzebałkowska i Tomasz Chomiszczak, Rafał Gużkowski z filmem „Wypasiony raj”, Janusz Szuber czyta z młodzieżą, Tadeusz Barucki przyprowadza króla Hiszpanii. Swoją wizytę zapowiada Antoni Libera.

Piszemy o wyciętych drzewach i podciętych korzeniach, o konkursach na stanowiska dyrektorów w miejskich placówkach oświatowych, o wyścigach psów i ich właścicieli, o remontowanych gzymsach starych kamienic. Podpowiadamy, jak zaoszczędzić na wyrzucaniu śmieci i tłumaczymy, dlaczego odpady należy gromadzić w pojemnikach.

Zachęcamy do udziału w konkursach i imprezach miejskich.

Nie zmieściliśmy informacji o tym, że w „Puchatku” można oglądać wystawę Klubu Fotografików Sanockich „Moje miasto” oraz że w skansenie w niedzielę od 8. rano rozpocznie się handel starociami czyli popularna „Graciarnia galicyjska” – nadrabiamy to niniejszym wpisem.

Do zobaczenia w punktach sprzedaży prasy.

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here