Biała Sobota w Centrum Medycznym Konsylium przy ul. Witkiewicza w Sanoku

Białą Sobotą oficjalnie otwarto działalność Centrum Medycznego Konsylium, które mieści się przy ulicy Witkiewicza 5 w Sanoku. Choć pacjentów przyjmuje się tam od maja, jednak 16 czerwca miał być dniem, w którym Konsylium oficjalnie otworzy się dla pacjentów. Frekwencja była imponująca.

Biała Sobota w Konsylium odbyła się pod egidą Sanitasu. O jej wzorcową organizację zadbała – dobry duch Stowarzyszenia – Anna Nowakowska.

Pacjentów przyjmowali specjaliści chirurgii naczyniowej, dermatologii, ginekologii, diabetologii, gastroenterologii, pulmonologii i reumatologii. Ponadto odbywały się konsultacje z zakresu dietetyki, a każdy, kto wyraził chęć, mógł sobie zbadać poziom cukru we krwi czy zmierzyć ciśnienie.

– Zainteresowanie akcją przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Było tak duże, że wielu pacjentów mogło poczuć się zawiedzionymi, ponieważ już w dniu ogłoszenia akcji zajęte było 90 procent dostępnych terminów – powiedział nam dr Artur Gładysz.

W budynku przy Witkiewicza 5, oprócz specjalistycznych gabinetów lekarskich, mieszczą się też gabinety zabiegowe. O ich przeznaczeniu, o Białej Sobocie, pracy zespołu, planach poszerzenia oferty m.in. o konsultacje z zakresu psychiatrii dziecięcej oraz o alternatywie dla państwowej służby zdrowia dr Artur Gładysz opowie w najbliższym wydaniu „Tygodnika Sanockiego”.

Badania i konsultacje przy Witkiewicza 5, jakie odbywały się 16 czerwca, były bezpłatne. Tymczasem na stronie internetowej Konsylium pojawiła się kolejna oferta dla pacjentów – konsultacji ze specjalistami – zorganizowana na nieco innych zasadach niż ta pod patronatem Sanitasu, a zaplanowana już na najbliższą sobotę 23 czerwca.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj