Dyżury aptek w Sanoku

Dyżury aptek w Sanoku 2020

Dyżury aptek w Sanoku. W niedzielę, święta czy dzień wolny od pracy każdy z nas może zachorować. Tabletki na ból głowy, czy na przeziębienie kupimy na stacji benzynowej. Jednak co jeśli musimy wykupić lekarstwo na receptę od lekarza po wizycie na pogotowaniu?

Rozkład godzin pracy aptek ogólnodostępnych powinien być dostosowany do potrzeb ludności. Ma również zapewnić dostęp do świadczeń w porze nocnej, niedzielę, święta i inne dni wolne od pracy. Na ostatniej sesji Rady Powiatu Sanockiego, 27 grudnia 2019 roku została podjęta uchwała w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych w roku 2020 na terenie powiatu sanockiego. Apteka, która pełni dyżur całodobowy, swój dyżur tygodniowy rozpocznie o godz. 8. w dniu rozpoczęcia tygodnia dyżurowego i zakończy o godz. 8 w dniu zakończenia tygodnia dyżurowego. Wszystkie dni wolne od pracy i święta, które wypadają w tygodniu dyżurowym obsługuje apteka, która pełni dyżur całodobowy.

dcz

Mogą Państwo dodać naszą stronę do ulubionych – co trzy tygodnie najbliższe dyżury będą ukazane w formie graficznej, tak jak to teraz wygląda 🙂

Dyżury aptek w Sanoku

 

Dyżury aptek w Sanoku:

Do pobrania całoroczny harmonogram dyżurujących aptek 2019: KLIK.

Do pobrania caloroczny harmonogram dyżurujących aptek 2020 KLIK

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj