Policja zaprasza na debaty społeczne

Policja zaprasza na debaty społeczne

Policja zaprasza na debaty społeczne mieszkańców powiatu sanockiego, w szczególności dzielnic Posada i Wójtostwo, na ewaluacyjne debaty społeczne pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ. Bezpieczna Dzielnica”. Debaty odbędą się 19 lutego br. o godz. 10.00 w dzielnicy Posada oraz o godz. 16.00 w dzielnicy Wójtostwo.

19 lutego br. w Sanoku, odbędą się dwie ewaluacyjne debaty społeczne pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ. Bezpieczna dzielnica”, poświęcone tematyce bezpieczeństwa i zagrożeń dzielnic Posada i Wójtostwo. Organizatorem przedsięwzięcia jest Komenda Powiatowa Policji w Sanoku, przy współpracy z Osiedlowym Domem Kultury Puchatek oraz Spółdzielnią Mieszkaniową Autosan. Wszyscy zainteresowani tematem, nie tylko mieszkańcy wymienionych dzielnic, mogą wziąć udział w spotkaniu, aby przedstawić swoje oczekiwania w zakresie bezpieczeństwa i zagrożeń, na jakie są narażeni mieszkańcy dzielnic Posada i Wójtostwo.

W kwietniu ubiegłego roku odbyły się dwie debaty społeczne poświęcone bezpieczeństwu w dzielnicach Wójtostwo i Posada. Uczestnicy debat poruszali interesujące ich tematy i wyrażali swoje oczekiwania w zakresie działań poszczególnych instytucji. Podczas debat ewaluacyjnych policjanci oraz osoby zaproszone odniosą się do potrzeb mieszkańców i problemów występujących na danym terenie.

Debata dla mieszkańców osiedla Posada odbędzie się 19 lutego br. o godz. 10.00 w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej Autosan w Sanoku, ul. Robotnicza 19.

Natomiast debata społeczna dla mieszkańców Wójtostwa rozpocznie się 19 lutego br. o godz. 16.00 w Osiedlowym Domu Kultury Puchatek w Sanoku przy ul. Traugutta 9.

W debatach udział wezmą przedstawiciele samorządów, radni, a także delegaci instytucji, których praca jest związana z zapewnieniem bezpieczeństwa.

Spotkanie pozwoli na wymianę informacji na linii społeczeństwo – Policja, oraz poznanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w kwestii wzajemnej komunikacji i działań na rzecz bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematami, do udziału w powyższych debatach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj