Jutro w „Tygodniku Sanockim”

Jakie są możliwości rozwoju budownictwa mieszkaniowego w Sanoku? – to jeden z tematów, poruszanych w najnowszym wydaniu „Tygodnika Sanockiego”. Piszemy także o współpracy bieszczadzkich miast oraz o tym, co się dzieje na terenie budowy obwodnicy.

To oczywiście nie wszystkie zagadnienia. Z naszymi gośćmi rozmawiamy o wielu sprawach z różnych dziedzin, i tak: z Tomaszem Porębą o polityce europejskiej, wyborach i podziałach w społeczeństwie, z Radosławem Wituszyńskim o powinnościach radnego i o pomysłach na rozwój miasta.

Wiesław Banach spośród wszystkich obrazów w Galerii Zdzisława Beksińskiego wybrał jeden i objaśnia go, uzasadniając swój wybór (tekst jest początkiem cyklu rozmów „Czytanie obrazu” i jednocześnie upamiętnieniem rocznicy urodzin artysty).

Co jeszcze znajdą Państwo w najnowszej gazecie? Opinię o Bieszczadzkim Pogotowiu Ratunkowym, codzienność podczas opieki nad obłożnie chorymi w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Towarzystwa Pomocy im. Brata Alberta. Rozmowę na temat prowadzenia własnej jednoosobowej firmy w rubryce „Oko na przedsiębiorczych”. Poradę na temat zdrowej żywności: Amelia Piegdoń uczy, jak hodować kiełki.

Tadeusz Barucki jedzie do Berlina, Szymon Jakubowski porusza się szlakiem nieistniejących wsi.

To wszystko, plus rysunkowy dowcip Tadeusza Krotosa, krzyzówka oraz sport czekają na Państwa od jutra w punktach sprzedaży prasy. Zapraszamy!