PODKARPACKI DZIEŃ KOBIET – już 8 marca w Rzeszowie

PODKARPACKI DZIEŃ KOBIET – już 8 marca w Rzeszowie

Koncertem w wykonaniu artystów Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek rozpocznie się tegoroczny „Podkarpacki dzień kobiet”.

Jak kobiety odnajdują się w karierze i biznesie…?

Przedstawicielki m.in. świata nauki, biznesu jak również psycholożki będą dzielić się z uczestnikami własnymi doświadczeniami, przemyśleniami, ciekawymi przykładami ze swojego życia, ale również przekazywać wiedzę i motywować do aktywności i własnego rozwoju. Na pytanie „Czy da się pogodzić życie rodzinne kobiet z ich pracą zawodową i zaangażowaniem społecznym?” odpowie prof. UR dr hab. Krystyna Leśniak-Moczuk a o pozycji kobiet i mężczyzn w biznesie opowie przedstawiciel Business Centre Club.

Ilona Adamska – wydawca i redaktor, autorka książek, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet 2018, nagrodzona przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej za wspieranie przedsiębiorczości kobiet podzieli się z uczestnikami swoimi doświadczeniami i przemyśleniami – w wystąpieniu pod hasłem „Od pasji do biznesu” – a Anna Baran – psycholog, trener, coach zwróci uwagę na „Pułapki porównywania się”.

W programie tegorocznego Dnia Kobiet znalazły się również trzy bloki tematyczne z racji wykonywanych przez Panie zawodów:
Kobieta w mundurze (przedstawicielki Policji i Wojska), Kobieta w świecie mediów (Ilona Małek, Olga Hałabud, Marzena Mazurek-Herjan) oraz Kobieta w świecie teatru (Mariola Łabno-Flaumenhaft) – z prelekcją „Kochamy bawić naszą publiczność i dawać radość”.

Mężczyźni o kobietach…

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia organizatorzy przewidzieli również panel poświęcony „męskiemu punktowi widzenia”.

Gośćmi wydarzenia będzie Pan Sebastian Wiatr- górnik naftowiec, który mówić będzie o „ Kobiecym wymiarze bezpieczeństwa pracy” oraz Pan Tomasz Gulak, który będzie zachęcał kobiety aby „Wychodziły przed szereg”.

Podczas „Podkarpackiego Dnia Kobiet” nie zabraknie także prelekcji poświęconej roli ubezpieczeń społecznych w życiu każdego z nas oraz urlopom i świadczeniom wypłacanym przez ZUS w związku z macierzyństwem.

Więcej informacji znaleźć można także na Facebooku pod hasłem Podkarpacki Dzień Kobiet.

Wydarzenie – jak co roku – jest organizowane przez rzeszowski Oddział ZUS przy współpracy z Uniwersytetem Rzeszowskim.

Do udziału serdecznie zapraszamy wszystkie Panie i Panów nie tylko z Rzeszowa ale i całego Podkarpacia.
W spotkaniu uczestniczyć mogą także przedstawiciele podkarpackich szkół ( wraz z uczniami) – po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji miejsc.

Podczas „Podkarpackiego Dnia Kobiet” – jak zapewniają organizatorzy – nie zabraknie konkursów i upominków dla uczestników.

Podsumowaniem tegorocznego „Podkarpackiego Dnia Kobiet będzie pokaz gimnastyki i tańca w stylu chińskim dla zdrowia, kondycji i sylwetki (Robert Mrózek, trener, sędzia TAI CHI).

Data: 8 marca (piątek) godz. 10:00
Miejsce: Uniwersytet Rzeszowski – Kampus Rejtana/Pigonia – ul. Pigonia 1 ( bud A0 – Aula).

Uczestnictwo jest bezpłatne. Więcej informacji i ewentualna rezerwacja miejsc – nr tel. 17 867 52 18.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj