Jutro w „Tygodniku Sanockim”

Jutro w „Tygodniku Sanockim”

Jutro w „Tygodniku Sanockim” różności, przede wszystkim: kolejna odsłona cyklu „Czytanie obrazu” w Wiesławem Banachem i rozmowa z Jerzym Ginalskim m.in. o tym, jak pracuje muzeum na wolnym powietrzu i jak szybko przedmioty codziennego użytku stają się muzealnymi eksponatami.

Zaprosiliśmy do rozmowy radną – wiceprzewodniczącą Rady Miasta Sanoka Zofię Kordelę-Borczyk.

Harcerze z całego Podkarpacia w Sanoku 9 150x150 - Jutro w „Tygodniku Sanockim”Harcerze z Podkarpacia spotkali się w Sanoku, a my byliśmy patronem medialnym tego spotkania, więc relacjonujemy je.

Szymon Jakubowski pisze o parlamentarzystach z regionu. Marian Gaweł prezentuje dzieje sanockiego Aresztu Śledczego w czasie międzywojennym.

konkurs w ZS nr 1 24 150x150 - Jutro w „Tygodniku Sanockim”ziemniaczki5 150x150 - Jutro w „Tygodniku Sanockim”Relacjonujemy zmagania uczniów w konkursach kulinarnych, organizowanych przez ZS 1 i ZS 5, z zadowoleniem stwierdzając, że młodzi lubią i potrafią gotować.

 

Publikujemy tekst o gospodarce odpadami komunalnymi, przygotowany przez wiceburmistrza Pawła Hydzika. Kto chce się dowiedzieć, dlaczego rosną ceny za wywóz odpadów – polecamy.

Fot. Tomasz Sowa.IMG 0647 150x150 - Jutro w „Tygodniku Sanockim”Byliśmy w PWSZ na promocji albumu wydanego z okazji 60-lecia hokeja w Sanoku oraz na Arenie, by obejrzeć mecz (niejeden).

Poza tym: „oko na przedsiębiorczych”, krzyżówka, żarty rysunkowe Tadeusza Krotosa i ostatnia strona, bardziej niż zwykle obfita w zaproszenia na imprezy w mieście i regionie.

Zapraszamy do punktów sprzedaży prasy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj