Wiosenne porządki - akcja stowarzyszenia Łączy nas Sanok

Wiosenne porządki – akcja stowarzyszenia Łączy nas Sanok

W sobotę o 9 rano rozpoczęło się sprzątanie w parku miejskim. Akcję zorganizowało stowarzyszenie Łączy nas Sanok. Prezes stowarzyszenia Maria Pełechowicz zadbała o niezbędny sprzęt: rękawice, worki i specjalne kije, zakończone metalowym szpikulcem.

Zbierano różności: opakowania po słodyczach, butelki i puszki po alkoholu, ale też stare łyżwy, a nawet – telewizor. Czego to ludzie nie wyrzucają! Kreatywność w tej dziedzinie jest godna napiętnowania. Na szczęście coraz więcej sanoczan chce dawać przykład i sprząta. Może dzięki temu wszyscy pójdą po rozum do głowy i będą wyrzucać śmieci w miejscach do tego wyznaczonych, tak aby nie szpeciły urokliwych miejskich zakątków.

Do akcji włączyli się burmistrz Tomasz Matuszewski i wiceburmistrz Grzegorz Kornecki.

6 KOMENTARZE

    • Dobre pomysły zawsze są warte naśladowania. Sprzątają „Pozytywnie zabiegani” i inne stowarzyszenia. Każdą taką miejską akcję będziemy nagłaśniać. Rozumiemy, że Pan/Pani x24 z jakiegoś powodu odczuwa frustrację i nawet współczujemy. Prosimy jednak, by nie umieszczać pod naszymi materiałami komentarzy, które w założeniu są obraźliwe i niewiele wnoszą do publicznej dyskusji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj