Wystawa malarstwa Bernadetty Stępień

Wystawa malarstwa Bernadetty Stępień

 

Osiedlowy Dom Kultury Puchatek Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Sanoku zaprasza na wystawę malarstwa Bernadetty Stępień.

 

Bernadetta Stępień urodziła się w Krakowie, studia na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych ukończyła w 1989.Zorganizowała kilkadziesiąt wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą.
Na III Międzynarodowym Biennale Pasteli w Nowym Sączu w 2006 r. otrzymała nagrodę im. Jerzego Madeyskiego. Należy do Stowarzyszenia Pastelistów Polskich i do Krakowskiego Oddziału Związku Artystów Plastyków.

Tworzy obrazy olejne, akwarele i pastele. Jej ogromną pasją są pastele. Prowadziła lekcje pokazowe propagując tę technikę wśród uczniów. Była członkiem jury Ogólnopolskiego Biennale Pasteli dla uczniów gimnazjów i liceów sztuk plastycznych.

W 2013 r. była komisarzem Pleneru Malarstwa Pastelowego w Nowym Sączu. To jeden z elementów Festiwalu Pasteli w ramach Międzynarodowego Biennale Pasteli. Brali w nim udział artyści z wielu stron świata – Holandii, Danii, Izraela, Hiszpanii, Rosji, Ukrainy, Włoch i Polski.

Wystawa 27.04.2019, godz. 17:00

ul.Traugutta 9, tel 134646135, www.puchatek.esanok.pl

mn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj