Chcemy być z Czytelnikami w majowe święta!

Chcemy być z Czytelnikami w majowe święta!

Jutro w „Tygodniku Sanockim” na okładce uczniowie biorący udział w Paradzie Niepodległości – tradycja parad historycznych, organizowana przez powiat sanocki, wprowadza nas co roku w atmosferę majowych świat i rocznic.

Prezentujemy sylwetkę twórczej sanoczanki, Emilii Wituszyńskiej, która szykuje się do promocji swojej debiutanckiej książki, zatytułowanej „Niebezpieczna Gra”.

Szymon Jakubowski przygotował gawędę o tym, jak powstawało uzdrowisko w Rymanowie Zdroju. Mamy interesujący tekst o znaleziskach z trepczańskiej Fajki.

Edyta Wilk rozmawia z Reginą Żołądź, bohaterką kolejnej odsłony „Oka na przedsiębiorczych”, Dominika Czerwińska prezentuje pozytywnie szalone gospodynie z Płowiec. Amelia Piegdoń obserwuje zające szaraki i opowiada o ich zwyczajach.

Przedstawiamy wybór z interpelacji radnych, zachęcając równocześnie do odwiedzania elektronicznego Biuletynu Informacji Publicznej – wszak zawsze warto wiedzieć, co w miejskiej trawie piszczy:  http://bip.um.sanok.pl/Interpelacje_i_odpowiedzi_na_interpelacje_Radnych_Miasta_Sanoka

Piszemy o skansenie, w którym pracownicy i przewodnicy szykują się do sezonu turystycznego, a weekend majowy będzie dla tych przygotowań ważnym sprawdzianem.

Starosta powiatu bieszczadzkiego wyjaśnia nam, na czym polega porozumienie w sprawie kompleksowej opieki zdrowotnej, jakie zadeklarowały powiaty bieszczadzki i sanocki.

Na stronach sportowych – afera, którą obiecał zająć się osobiście poseł Piotr Uruski…

Wszystko, co się w najbliższych dniach wydarzy w mieście i okolicy, znajdą Państwo na ostatniej stronie „Tygodnika Sanockiego”. Zapraszamy gorąco do punktów sprzedaży prasy – tym, bardziej, że najbliższe wydanie gazety dopiero 10 maja.

Miłego weekendu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj