Moda na odnawialne źródła energii

Moda na odnawialne źródła energii – konkurs w Nowosielcach

30 kwietnia w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach odbyła się II edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Zasobach i Źródłach Energii Odnawialnej.

Konkurs zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele kształcący na kierunku Technik Urządzeń i Systemów Energii Odnawialnej – Krzysztof Skoczołek i Grzegorz Pinczuk.

Do konkursu przystąpiło 32 uczniów klas VII, VIII i III gimnazjum z 11 szkół powiatu sanockiego. Największą wiedzą z zakresu tematyki OŹE wykazali się uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Porażu i z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tarnawie Dolnej pod opieką Lesława Grzyba.

Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach 1 - Moda na odnawialne źródła energii – konkurs w Nowosielcach

 

 

Miejsce I ex aequo zajęli:- Aleksandra Łukowska, Daniel Torba, II – Adrian Wojtkowski, III –Aleksandra Kruczek. Jurorzy uznali, że na wyróżnienie zasługują Alina Łuczyńska SP nr 1 w Sanoku, Inga Kowalik SP nr 1 w Sanoku i Bartłomiej Skoczółek z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tarnawie Dolnej. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki książkowe i prezenty. Nagrody zostały ufundowane przez ZS CKR w Nowosielcach, Gminę Sanok, Gminę Zarszyn, Przedsiębiorstwo Budowlane EL-BUD -Czesław Stasicki w Sanoku oraz Firmę Bieszczadzka Spiżarnia – Anna Książek.

Laureatom nagrody wręczyli zastępca Wójta Gminy Zarszyn Adrian Herbut i wicedyrektor ZS CKR w Nowosielcach Paweł Ruszel.

Dyrekcja ZS CKR serdecznie dziękuje za tak liczne uczestnictwo i zaprasza na III edycję za rok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj