Zespół Szkół Rolniczych w Nowosielcach i niecodzienni goście

 Zespół Szkół Rolniczych w Nowosielcach i niecodzienni goście

22 maja w Zespole Szkól Rolniczych w Nowosielcach odbył się cykl wykładów dla… studentów. Nie zwykłych studentów, ale studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Sanoka. Blisko czterdzieści osób miało możliwość i  przyjemność poszerzyć swoją wiedzę w kilku starannie przedstawionych kwestiach i zwiedzić zaplecze techniczne gościnnego Zespołu Szkół.

 

Studenci odbyli wędrówkę po pracowniach zawodowych i na koniec zostali poczęstowani posiłkiem przygotowanym przez uczniów – kucharzy. Wracali do domu naprawdę syci! Wrażeń i smaków.

Co zobaczyli? Poniżej na zdjęciach fotogaleria. Jakich wykładów wysłuchali? Jakie pytania zadawali? O tym, przeczytacie Państwo w najbliższym wydaniu „Tygodnika Sanockiego”.

– Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy wziąć udział w dzisiejszych wykładach. Informacje istotne, podane w bardzo przystępny sposób, więc nie dziwne jest, że tylu chętnych chce się uczyć w tej szkole. Mamy nadzieję, że nauczyciele przyjmą jeszcze nie raz, naszą grupę na zajęciach – skomentował prezes Andrzej Pańko.

A nam miło widzieć, że tylu studentów III wieku
ma chęć i energię by tak żywo, w zajęciach brać udział.

Urzekła nas, oprócz gościnności, zaplecza technicznego i wiedzy przekazywanej w bardzo profesjonalny i zarazem prosty sposób przez wykładowców, miłość do zwierząt. I nie chodzi tu o na przykład  o konie, które maja swoją stadninę, ale o… patrz zdjęcie obok 😉 –>

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj