Jutro świeży Tygodnik Sanocki

Jutro świeży Tygodnik Sanocki

 

Na zewnątrz upał, a my oddajemy w wasze ręce kolejny numer Tygodnika Sanockiego. Tym razem przygotowaliśmy coś dla ochłody – od środy rusza basen zewnętrzny, a więc mogą Państwo szykować stroje kąpielowe i kolorowe ręczniki.

Słyszeliście o Ryanie Socashu? Tylko u nas! Ryan opowiedział o swoim powrocie do korzeni, różnicy między Ameryką, a Polską i dlaczego zdecydował się na pokazanie sanockiego skansenu w swoich nagraniach 😉

Jak obiecaliśmy, tak zrobiliśmy i w tym numerze wracamy do opracowanych przez Lidię Tul – Chmielewską historii o Bieszczadach. Tym razem poznamy historię osadnictwa, opowiedzianą przez Lesława Grabowskiego.

Z kolei dla fanów malarstwa Wiesław Banach opowiada o ikonie Matki Boskiej Hodegerii z Paniszczowa.

Tym numerem rozpoczęliśmy również cykl związany z wydarzeniem Off Road sanockich artystów, podczas którego zaprosili was do odwiedzenia swoich pracowni. My poszliśmy dalej i przygotowaliśmy cykl rozmów z naszymi lokalnymi artystami, które będą pojawiać się w kolejnych numerach. W tym numerze gościmy Oksanę Kulczycką.

Czy zasmakowaliście już smaków Chin z food tracka naszego Sanoczanina? Nie? To koniecznie musicie spróbować, a do tego przeczytać historię, jak Pan Tomasz Mocur znalazł się w Chinach, a następnie wrócił do Sanoka.

I wiele wiele więcej 🙂 Tygodnik dostępny od jutra, a my zbieramy już materiały do kolejnego numeru 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj