Niedługo otwarcie zewnętrznych basenów

Niedługo otwarcie zewnętrznych basenów

W dniu 19 czerwca o godzinie 11:00 nastąpi uroczyste otwarcie zewnętrznego basenu. Ponadto w dniach 19 – 21 czerwca z basenów będzie można skorzystać za darmo. Wejściówki będą do odebrania od 15 czerwca w kasach CRiS. Liczba miejsc ograniczona.

Sanoczanie od dawna czekali na zewnętrzny basen, który kiedyś był miejscem odpoczynku dla rodzin i młodzieży. Po kilkuletniej przerwie miejsce to wraca jako jedna z atrakcji rozrywkowych Sanoka, a co tam znajdziemy? Wśród atrakcji znajdziemy dwa brodziki; jeden o głębokości 30 cm, zaś drugi 60 cm zapewni najmłodszym nie lada frajdę, tym bardziej, że brodziki zostały wyposażone w znane i uwielbiane zjeżdżalnie wodne. Kolejną atrakcją jest basen rekreacyjny. Jest on podzielony na dwie części – rekreacyjną i sportową, która zajmuje 3 tory pływackie, każdy o szerokości 2,5 metra. Z kolei w części rekreacyjnej będzie można skorzystać z kaskad wodnych, ławeczek rekreacyjnych, rwącej rzeki oraz masaży ściennych. Ponadto obiekt jest wyposażony w dwie zjeżdżalnie – rynnowa jednotorowa i rodzinna wielotorowa, obydwie posiadają strefę bezpiecznego hamowania w basenie rekreacyjnym.

Atrakcji jest znacznie więcej!

Basen posiada wodny plac zabaw podzielony na 3 grupy tematyczne – dla dzieci najmłodszych, strefę rodzinną oraz strefę nastolatków. W strefie dla najmłodszych zabawki łagodnie wyrzucają wodę.

Dodatkowo na terenie kompleksu basenów zewnętrznych zaprojektowano 2 boiska do piłki plażowej oraz siłownię na wolnym powietrzu wraz z placem zabaw, a dla fanów leżakowania obiekt daje możliwość wypożyczenia parasoli i leżaków w cenie 5 zł za sztukę, na cały dzień.

Ponadto na terenie obiektu zewnętrznego będzie funkcjonował bar Bistro.

Godziny otwarcia basenu zewnętrznego: 9:00 – 19:00.

Ceny biletów:

Całodniowy normalny: 14,00 zł,

Całodniowy ulgowy: 10,00 zł

Ponadto dzieci do lat 3 wchodzą za darmo.

W ostatnim numerze „Tygodnika Sanockiego” wkradł się błąd i zamiast całodniowy, napisano całodobowy. Oczywiście chodzi o wejście całodniowe. Za błąd przepraszamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj