Wakacyjny niezbędnik

Za oknami żar leje się z nieba. Uczniowie z niecierpliwością odliczają dni do ostatniego dzwonka, który będzie zwiastować długo wyczekiwany wakacyjny odpoczynek. Połowa czerwca to odpowiednia pora, by zaplanować swój wolny czas, tym bardziej, że sanockie placówki kulturalne przygotowały wiele atrakcji.

Wakacyjny Ogród Sztuki w BWA Galeria Sanocka

Galeria sanocka zaprasza dzieci na letnie warsztaty artystyczne. Już od pierwszego lipca dzieci w wieku od 8 do 12 lat mogą wziąć udział w warsztatach z filmu animowanego. Podczas warsztatów dzieci zapoznają się z wybranymi technikami tworzenia animacji poklatkowej. Mali twórcy wymyślą scenariusz, stworzą bohaterów, którzy będą chodzili, mówili, uśmiechali się. Warsztaty teatralno-platyczne to gry i zabawy teatralne, przygotowanie i wykonanie oprawy plastycznej, zakończone premierą spektaklu, która odbędzie się 12 lipca o godzinie 18.00. Pod okiem instruktorów dzieci przygotują projekty prac plastycznych, inspirowanych sztuką ulicy: street Artem oraz pop Artem, a wszystko w ramach warsztatów ekspresji twórczej. Wszystkie zajęcia są bezpłatne .Zapisy: telefonicznie 13 46 360 30 lub osobiście w siedzibie galerii. Ilość miejsc ograniczona.

Wakacyjny Niecodziennik bez telefonu i komputera w MDK-u

W Miejskim Domu Kultury od pierwszego lipca startuje Wakacyjny Niecodziennik bez telefonu i komputera. W ramach zajęć dzieci spędzona czas na ciekawych zajęciach w gronie swoich rówieśników. Czas z pewnością umilą im codzienne gry i zabawy na świetlicy i świeżym powietrzu oraz wycieczki krajoznawcze po Sanoku i okolicach. Nie obędzie się bez warsztatów tanecznych, plastycznych oraz spotkań z ciekawmy ludźmi i lekcji muzealnych. Nie zabraknie wycieczek do Przemyśla, Rzeszowa i w Bieszczady. Zajęcia potrwają do 16 sierpnia. Zapisy w sekretariacie.

Kolorowe lato w Puchatku

Osiedlowy Dom Kultury Puchatek przygotował dla dzieci wiele atrakcji. Zajęcia zaczynają się już od 1 lipca i potrwają do 9 sierpnia. Zajęcia płatne – 3 złote.

 

 

 

 

Wakacje w ART STUDIO

9 lipca startują wakacje w Art Studio Zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki według planu: godz. 15.15 – 16.15 – akrobatyka (dzieci od 7 lat do 14 lat), godz. 16.15 – 17.00 – taniec współczesny / balet (dzieci 4-6 lat), godz. 17.00 – 18.00 – taniec współczesny/ balet (dzieci 7-14 lat), godz. 18.15 – 19.15 – taniec współczesny / balet (młodzież, dorośli). Zajęcia prowadzi Sebastian Szul Koszt 20 zł pojedyncze zajęcia, 60 zł karnet na 4 zajęcia.

Studio Tańca ART STUDIO Sanok, ul. Kościuszki 58 tel. 692 131 496

Wakacyjne Otwarte Warsztaty Taneczne w SDK-u

Sanocki Dom Kultury organizuje otwarte warsztaty taneczne od 24 do 28 czerwca, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Hip-hop, taniec współczesny, towarzyski, salsa, jazz czy tango argentyńskie nie będą miały przed warsztatowiczami sekretów, a wszystko dzięki znakomitym instruktorom. Chętni będą mogli nauczyć się również tworzenia choreografii. Zapisy w sekretariacie SDK tel.13-46-310-42.

ARTystyczna Przechowalnia w Kreatywni

Artystyczna przechowalnia to czterogodzinne zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Na dzieci czekają zajęcia kreatywne oraz muzyczne, zabawy plastyczne, plener wśród zieleni, ciekawostki ze świata sztuki, wyjazd na warsztaty z gliny i wiele innych niespodzianek. Zapisów można dokonywać na tygodniowe turnusy, dzienne lub kilkudniowe pod numerem
tel. 695 562 031.

dcz