W najbliższym numerze

W najbliższym numerze „Tygodnika Sanockiego”

Ostatnio było głośno na temat wotum zaufania dla Burmistrza. Wszyscy już wiemy, że je otrzymał, ale ze szczegółami mogą państwo zapoznać się już teraz. Jako ciekawostkę dodam, że podobno po raz drugi cała rada jednogłośnie udzieliła absolutorium Burmistrzowi.

W tym tygodniu mieliśmy pełne ręce roboty. Dominika odwiedziła emerytowanych nauczycieli, Edyta wylądowała na truskawkowym polu, a ja spędziłam owocny czas na basenach w towarzystwie Otylii Jędrzejczak, a następnie uczestniczyłam w otarciu basenu. Lidia opracowała nam super historię Leszka Garbowskiego, a Amelka zachęca nas do delektowania się czarnym bzem.

W ostatnim numerze chochlik pomieszał nam literki. W oku na przedsiębiorczym zostało przekręcone nazwisko. Pozdrawiamy Pana Tomasza Mocura, przepraszamy za pomyłkę i ponownie zachęcamy wszystkich do zasmakowania jego chińskiej kuchni.

Ponadto 19 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego. W szkołach zabrzmiał ostatni dzwonek, dzieci odebrały świadectwa, nauczyciele ciepłymi słowami pożegnali swoich podopiecznych, życząc im udanych wakacji i bezpiecznego powrotu do szkoły, a my od siebie również życzymy dzieciom wesołych, bezpiecznych i pogodnych wakacji. W związku z tym w poprzednim numerze przygotowaliśmy Wakacyjny Niezbędnik, który jest dostępny również na naszym portalu.

(Esw)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj