Gratulacje dla laureatów

Gośćmi burmistrza Tomasza Matuszewskiego byli dziś laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Podczas spotkania na Sali Herbowej burmistrz gratulował zdolnym uczniom wysokich lokat w rywalizacji w konkursach na szczeblu wojewódzkim oraz innych spektakularnych osiągnięć, takich jak zakwalifikowanie się do uczestnictwa w obradach XXV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.

Opiekunowie laureatów otrzymali podziękowania za zaangażowanie w pracę dydaktyczną, która nierzadko wykracza poza ramy programów nauczania, za umiejętność rozwijania zainteresowań i podejmowania wyzwań, które zdolnym uczniom umożliwiają osiąganie spektakularnych sukcesów.

– Kapitałem miasta są ludzie. Młodzi i zdolni, którzy swój wysiłek kierują na osiągnięcie sukcesu, to kapitał najcenniejszy, zasługujący na wszechstronną promocję – powiedział po spotkaniu z laureatami burmistrz Tomasz Matuszewski, deklarując od przyszłego roku wprowadzenie „Złotej Karty Olimpijczyka”, która obok „Złotej Karty Sportowca” byłaby nagrodą dla najzdolniejszych dzieci i młodzieży, wspomagającą ich wszechstronny rozwój.

KURATORYJNE KONKURSY PRZEDMIOTOWE – LAUREACI

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

Nazwa szkoły Imię i Nazwisko nauczyciela Imię, Nazwisko i klasa

laureata

Przedmiot/ Pełna nazwa konkursu
Szkoła Podstawowa nr 1  

Karolina Serafin


Magdalena Wolan

Anita Rzemińska


Anita Rzemińska

Br. Piotr Piejko

Laureaci:
  1. Milena Biernikiewicz – 3d(gim)

  2. Wiktoria Płaziak – 3d(gim)

  3. Wiktoria Płaziak – 3d(gim) 
  4. Wiktoria Płaziak – 3d(gim)

  5. Natalia Cyran – 3d(gim)
 

Kuratoryjny konkurs j. niemieckiego

Kuratoryjny konkurs humanistyczny (j. polski)
Kuratoryjny konkurs j. angielskiego

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

Konkurs kuratoryjny pt. „Myśli Jana Pawła II”

Szkoła Podstawowa nr 2  

Joanna Giermańska

Teresa Fuksa

Laureaci:
  1. Szymon Wojtkowski – kl. 8

  2. Gabriela Gorkowska – kl. 8
 

Kuratoryjny konkurs z matematyki

Kuratoryjny konkurs z historii

Szkoła Podstawowa nr 3  

Marek Wojtowicz

 

Joanna Łącka

Agnieszka Nagórny

Renata Pawlecka

Laureaci:
  1. Emilia Błażewicz – kl. 3(gim) 
  2. Ernest Mołczan – kl. 3(gim)

  3. Nikodem Massey – kl. 8a

  4. Ernest Mołczan – kl. 3(gim)
 

Kuratoryjny konkurs z j. polskiego

Kuratoryjny konkurs z matematyki

Kuratoryjny konkurs z j. angielskiego
Kuratoryjny konkurs z fizyki

Szkoła Podstawowa nr 6 Irena Bojarska Anna Malczak, Maja Tomkiewicz – kl.8 I miejsce w województwie – XXV sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży
Szkoła Podstawowa Nr 8  

Magdalena Marczak

Magdalena Marczak

Daniel Sękowski

Magdalena Marczak

Magdalena Marczak

Laureaci:
  1. Marlena Maślak -7 a

  2. Marcin Bartkowski – 8 a

  3. Paweł Zatwarnicki 8 a

     
  1. Marlena Maślak – 7 a

  2. Konrad Jasiński – 7a 
 

Kuratoryjny konkurs z j. angielskiego

Kuratoryjny konkurs z j. angielskiego

Ogólnopolski konkurs historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę”

IX Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

IX Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

Szkoła Podstawowa nr 9 Iwona Mermer Dominik Brajta- 3(gim) Kuratoryjny konkurs geograficzny

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj