Nowe ogródki na Rynku. Niedziela na deptaku

sanocki rynek 24 300x200 - Nowe ogródki na Rynku. Niedziela na deptakuNa Rynku rozstawiają się nowe ogródki. Od dziś możemy usiąść i posilić się przy Proziakowni, której sympatyczni właściciele gościli w naszej rubryce „Oko na przedsiębiorczych„.  Pamiętajmy, że ogródki powstają nie tylko dla turystów, ale również dla nas sanoczan i zaplanujmy sobie trasę popołudniowego spaceru…

 

 

rynek sanocki 27 300x200 - Nowe ogródki na Rynku. Niedziela na deptakuNa Rynku robi się kolorowo, w najbliższą sobotę i niedzielę rzemieślnicy z Sanoka i okolic będą przedstawiać swoją twórczość. Już od dziś zagospodarowywane są drewniane budki, można oglądać oryginalne wyroby, a może nawet zdecydować się na zakupy?

 

 

Zapraszamy na niedzielne spaceru po deptaku

deptak 220x300 - Nowe ogródki na Rynku. Niedziela na deptakuW niedzielę 7.07 na sanockim deptaku mieszkańcy mają szansę poznać twórczą działalność okolicznych rzemieślników i artystów, spotkać się z nimi, porozmawiać. To pierwsza z imprez, które mają zachęcić sanoczan do spacerów po mieście, zaplanowanych na czas tegorocznych wakacji. Wielu sanoczan już deklaruje swoją obecność. Dzięki inicjatywie, która wypłynęła ze strony burmistrza Tomasza Matuszewskiego, udostępnione zostaną pomieszczenia po Home Decor i w razie niepogody sanoccy artyści będą mogli pod dachem prezentować swoje prace. Zaproszeni są muzycy – uczniowie sanockiej szkoły muzycznej, by umilić spacery odwiedzającym deptak.Niektórzy przedsiębiorcy również wyrażają chęć otworzenia sklepów na czas wydarzenia.

Szczegółowe informacje dla artystów, którzy chcieliby dołączyć do wydarzenia na deptaku: 608 386 961

1 KOMENTARZ

  1. Mam nadzieje, ze rynek troche zyje „zyciem”. Zdjecia tu zawsze pokazuja PUSTKI. A sam rynek jest ladny.
    Gdzie sa turysci i tez mieszkancy Sanoka ???? Dla przedsiebiorcow otwierajacych interesy to BARDZO
    ryzykowne. Jak sie bierze pozyczke na biznes to trzeba ja splacac. Jak splacac gdy nie ma kientow ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj