Weekend w mieście. Ponad 5-metrowa watra już czeka!

Weekend w mieście. Ponad 5-metrowa watra już czeka!

Weekend w mieście. Ponad 5-metrowa watra już czeka!Ponad 5-metrowa watra już czeka! Dzisiaj o godzinie 20.00 zostanie rozpalona nad brzegiem Sanu przy skansenie. Rozpalenie watry, potem wieczorny koncert to preludium festiwalu Karpaty Góry Kultury, który na dobre zagości na skansenowej scenie w sobotę i w niedzielę.

Sanoczanie świętują jubileusz 25-lecia współpracy partnerskiej z Reinheim. Członkowie delegacji niemieckiej będą uczestniczyli w imprezach na skansenie. Uroczysty finał jubileuszowych obchodów rozpocznie się w niedzielę o godz. 12.00 w Sanockim Domu Kultury. Tam też zostaną rozdane Nagrody Miasta Sanoka w dziedzinie Twórczość Artystyczna i Upowszechnianie Kultury. Po części oficjalnej wystąpi Zespół Tańca Ludowego „Sanok”.

Na Rynku swoje wyroby zaprezentują rękodzielnicy, na turystów obok placu św. Jana będzie czekała elektryczna kolejka. W niedzielę zabrzmi muzyka na deptaku, ogródki gastronomiczne kuszą smacznymi przekąskami…

Idziemy na spacer!

1 KOMENTARZ

  1. Czy słyszeliście, że właściciel konkurencyjnego portalu ma sprawę w sądzie z pozwu burmistrza TM? Podobno była na wokandzie i ludzie to widzieli. Wiecie, jak się to skończyło? Zainteresujcie się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj