Do końca września na „Wierchach

Do końca września na „Wierchach” powstanie Otwarta Strefa Aktywności (OSA)

Wartość dofinansowania z MSiT wynosi 25 tys. zł, całkowity koszt to 56 tys. zł (netto). W zakres inwestycji wchodzi montaż następujących urządzeń:
– urządzenie fitness dwustanowiskowe – krzesło do ściągania i wyciskania
– urządzenie fitness – ślizgi,
– urządzenie fitness – jeździec konny,
– urządzenie fitness – wioślarz,
– urządzenie fitness – orbitrek,
– urządzenie fitness – narciarz.

Oprócz urządzeń do ćwiczeń siłowych będzie zamontowany betonowy stół do gry „w piłkarzyki”, który będzie prefabrykowany i na stałe przytwierdzony do podłoża.

Zostanie również zamontowany prefabrykowany stolik do gry w szachy z czterema siedziskami, wykonany z betonu.

Na placu otwartej strefy aktywności będą zamontowane ławki rekreacyjne oraz kosze na śmieci o konstrukcji betonowej.

Przy ławkach rekreacyjnych zostanie umieszczona donica betonowa z klonem kulistym.

Pod urządzeniami fitness zostanie zamontowana eko-krata trawiasta, wykonana z tworzywa sztucznego wzmacniająca nawierzchnię trawiastą.

7 KOMENTARZE

  1. Facet po zawodówce poucza dziennikarzy. Mądrala z dyplomem doktora robi do niego oko. Kiedy trzeba ubić interes polityczny, wszystko dozwolone. Taka gmina. Kto ma olej w głowie, wyjeżdża stąd.

  2. Mam pieniądze, sławę. Myję się codziennie, nie oszczędzam. Wiem, że jestem mondry. Koledzy mi mówią, że jestem ładny. Jedna Wanda chce mnie uszczęśliwić, ale ja jej mówię – Wanda, najpierw odchudzanie, potem koalicja. Ostatecznie.

  3. Kochani, zostawcie politykę i radnych. Chcemy czytać o zamku, o Beksińskich, uczyć się od Wiesława Banacha opisywania obrazów i poznawać przedsiębiorczych sanoczan, którzy dają przykład, jak sobie radzić w życiu. Mówię o sobie i znajomych, którzy śledzą ten fajny portal z Wrocławia. Pozdrawiam redakcję i Sanok, za którym tęsknię i do którego przyjadę we wrześniu.

  4. Dajnie spokój z tymi radnymi. Robicie nagonkę. Oni na pewno zagłosują za fundacją. Im tylko żal, że to pomysł burmistrza Matuszewskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj