Informacja o zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej od dnia 1 września 2019 r.

logo spgk 300x74 - Informacja o zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej od dnia 1 września 2019 r.Gmina Miasta Sanoka uprzejmie informuje P.T. Podróżnych, że od dnia 01. 09. 2019 r. (NIEDZIELA) w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej w Sanoku zostają wprowadzone następujące zmiany:

zmiana trasy przejazdu linii Nr „1”, która będzie przebiegała przez ul. Sienkiewicza i ul. Słowackiego, co pozwoli na dojazd m.in. do Przychodni Zdrowia Nafta –Med,
– uruchomienie nowych linii Nr „3A” „4A” „50A”, które skomunikują dzielnicę Olchowce w tym „osiedle Nad Stawami” z placówkami służby zdrowia (szpital, przychodnie) oraz Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku,
zwiększenie częstotliwości kursowania linii Nr „5” i „6” oraz wydłużenie niektórych kursów linii „5” do przystanku Zagórz ul. Batorego (Wielopole).

Powyższe zmiany mają na celu spełnienie oczekiwań lokalnej społeczności, usprawnienie funkcjonowania poszczególnych linii komunikacyjnych, uwzględniając wnioski mieszkańców Sanoka i Zagórza oraz założenia zawarte w Projekcie NISKOEMISYJNY TRANSPORT MIEJSKI.

Szczegóły wprowadzonych zmian zostaną udostępnione na stronach internetowych Urzędu Miasta, SPGK oraz na przystankowych rozkładach jazdy.

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj