Potrącony na przejściu na Białogórskiej

Potrącony na przejściu na Białogórskiej

Mężczyzna, który przechodził przez przejście dla pieszych został potrącony przez samochód. Poszkodowany z urazem miednicy został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło 12 sierpnia po godz. 21, w Sanoku na ul. Białogórskiej. Z ustaleń policjantów, którzy badają okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia, wynika, że jadący w kierunku Trepczy 76-letni mieszkaniec Rzeszowa, potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 66-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. W wyniku uderzenia pieszy doznał urazu miednicy i został przewieziony do szpitala.

Policjanci zbadali stan trzeźwości kierowcy fiata oraz poszkodowanego. W organizmie pieszego urządzenie wykazało promil alkoholu, natomiast kierujący był trzeźwy. W sprawie jest prowadzone postępowanie, które ma na celu ustalić, jakie były dokładne okoliczności zdarzenia.

dcz

8 KOMENTARZE

 1. Droga redakcjo. Jesteście jedyną stroną internetową i gazetą trzymającą poziom w tym smutnym mieście.
  Szacunek dla redakcji (pani Edyty), że nie upodliła się jak „dziennikarze” innych portali. Przechodziła obok wypadku, kiedy już trwało ratowanie poszkodowanych. Zrobiła zdjęcie i dopiero na drugi dzień pokazała się notatka na ten temat u was na stronie. Rzetelna notatka. Jeden z sanockich portali wylewa pomyje na poszkodowanych (ten co był kierowcą uwierzcie również przeżywa, nie mniej niż pieszy). Natomiast Korso puściło live (relacje na żywo z wypadku) Osoba która to zrobiła chyba nie myśli. Nie ma sumienia. Na poszkodowanych znów wylały się pomyje. Tyle się trąbi o braku człowieka w człowieku, a sanockie media to napędzają. 

  Tygodnik Sanocki to marka. O tak dobrą markę powinno się dbać. To wizytówka miasta. Ta dobra wizytówka. 

  W tym mieście ktoś musi wyznaczać poziom i nie bać się odstawać od reszty. 
  Z pozdrowieniami, zwłaszcza dla pań ew i dcz – stały czytelnik.
  Brakuje msw

 2. Panie, pan ma rację. Znueczulica jest straszna. Zamiast pomoc człowiekowi to filmują, fotki robią. Kto to kiedyś widział by wypadek na żywo puszczać. Tych co tak robią mandatami karać.

 3. O to, to. Komentarze z esanok studenci cytują w pracach magisterskich. Socjopadłość ja to nazywam.
  A manipulacja tam ogromną. Komentarze usuwają nagminnie. Niewygodne im oczywiście. Pod artykułami traktującymi o poprzednim burmistrzu nie ma ani jednego!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj