Sanok zaopatrzy Brzozów w wodę?

Sanok zaopatrzy Brzozów w wodę?

Gościem burmistrza Tomasza Matuszewskiego był dziś Szymon Stapiński, burmistrz Brzozowa. Podpisano list intencyjny dotyczący współpracy w celu realizacji przedsięwzięcia polegającego na stworzeniu sieci wodociągowej.

Współpraca dotyczy stworzenia optymalnych warunków w dostępie do zasobów i usług zbiorowego zaopatrzenia w wodę, a w konsekwencji – do realizacji zadania własnego Gminy Brzozów, jakim jest zbiorowe zaopatrzenie w wodę przez Gminę Miasta Sanoka. Realizacja tego zadania wpłynie na poprawę finansów miejskiej spółki – SPGK.

Burmistrz Sanoka oraz burmistrz Brzozowa zobowiązali się do przedstawienia Radzie Miasta Sanoka oraz Radzie Gminy Brzozów założeń przedsięwzięcia oraz przygotowanie projektu Porozumienia Międzygminnego i podjęcia inicjatywy uchwałodawczej.

Jest to krok, który ma na celu poprawę finansów miejskiej spółki. Skorzystają na tym także mieszkańcy – zarówno Brzozowa, jak i Sanoka. Dostarczanie wody do większej liczby odbiorców – a Sanok ma takie możliwości – wpływa na obniżenie kosztów dostawy.

2 KOMENTARZE

 1. Na esanok mordy, kłótnie i wypadki
  Nowego burmistrza wciąż szukają wpadki
  A burmistrz ma to w nosie i widać robi swoje
  Widoczne powoli są trudu znoje
  Cieszy nas współpraca nawet z Brzozowem
  (o ich kierowcach to się nie wypowiem)
  Niemniej dobrego tu są początki
  Takie wiadomości są dla nas piątkę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj