Eksplozja kolorów - eksplozja radości

Eksplozja kolorów – eksplozja radości

 

Eksplozja kolorów eksplozja radości Tomasz Sowa 33 300x200 - Eksplozja kolorów - eksplozja radościBarwnie zakończyła się tegoroczna edycja Podwórkowego Lata. Festiwal Kolorów znów przyciągnął tłumy, w zdecydowanej większości – dzieci. Dzieci mogły (niektóre pierwszy raz) swobodnie brudzić się kolorowymi proszkami. Radości i śmiechu nie było końca.

Eksplozja kolorów eksplozja radości Tomasz Sowa 47 200x300 - Eksplozja kolorów - eksplozja radościZarówno w Polsce, jak i wielu europejskich krajach coraz powszechniejsze stają się festiwale kolorów, podczas których przybyli obsypują się barwnym proszkiem holi. Podczas pożegnania z sanockim Latem Podwórkowym eksplozja kolorów cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, a osoby, które włączyły się do zabawy, jednogłośnie twierdziły, że warto było się trochę pobrudzić. „Trochę” w przypadku niektórych to zdecydowanie za małe słowo…

 

 

Eksplozja kolorów eksplozja radości Tomasz Sowa 87 300x200 - Eksplozja kolorów - eksplozja radościDodatkową i dla niektórych najważniejszą atrakcją był koncert AniKi Dąbrowskiej. Ta młoda, a zarazem skromna gwiazda zachwyciła wszystkich już podczas pierwszego utworu, z repertuaru Whitney Houston. Utwory Whitney Houston do łatwych zdecydowanie nie należą. Mieliśmy przyjemność porozmawiać z utalentowaną piosenkarką. O czym? O tym w najbliższym numerze „Tygodnika Sanockiego”.

Dzieci miały również możliwość bawić się na „dmuchawcach”, trampolinach i innych, bardzo dla nich atrakcyjnych, akcesoriach. Miały swoje święto, dorośli mogą tylko pozazdościć. 

ew

Szczęśliwe dzieci 🤗

Opublikowany przez Tygodnik Sanocki Wtorek, 20 sierpnia 2019

fotogaleria:  Tomek Sowa

2 KOMENTARZE

  1. Onet pisze, że trolle mają kasę z ministerstwa. I przyzwolenie, żeby niszczyć niewygodnych ludzi. Co na to poseł Uruski? Redakcjo? Trzeba zapytać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj