Ostatnie dziesięć miesięcy działalności Burmistrza Miasta Sanoka Tomasza Matuszewskiego. Skomentowanie wypowiedzi Edwarda Olejki, sprawozdanie z pracy burmistrza

Ostatnie dziesięć miesięcy działalności Burmistrza Miasta Sanoka Tomasza Matuszewskiego. Komentarz dotyczący wypowiedzi Edwarda Olejki, sprawozdanie z pracy burmistrza

 

W dniu 4 września w Sali herbowej urzędu miasta odbyła się konferencja dotycząca ostatnich dziesięciu miesięcy działalności Burmistrza Miasta Sanoka Tomasza Matuszewskiego.

Jednak zanim burmistrz przeszedł do sprawozdania ze swojej pracy dobitnie skomentował ostatni artykuł, jaki ukazał się na łamach Tygodnika Sanockiego, a który dotyczył rozmowy z Edwardem Olejko i jego wypowiedzi na temat, kto był odpowiedzialny za budowę oraz odbiór basenów. W przekonaniu burmistrza w tekście pojawiło się wiele nieprawdziwych informacji, które uderzyły w jego osobę, a więc poczuł się odpowiedzialny za wytłumaczenie spornych kwestii. Burmistrz nie omieszkał wspomnieć, iż wielokrotnie gazeta była oceniana, jako jednostronna, jednakże ww. artykuł dobitnie wskazuje, iż nic takiego nie ma miejsca i każdy ma prawo wypowiedzieć się na łamach gazety.

Pan burmistrz podkreślił, iż być może to zbieg okoliczności, ale w czasie, gdy został udzielony wywiad przez Pana Edwarda Olejkę do urzędu wpłynęły pytania dotyczące wysokości dodatków, które dotyczyły pracowników biorących udział w realizacji budowy Centrum Rehabilitacji i Sportu. W związku z tym, nie ukrywając żadnych faktów burmistrz przedstawił, jak wyglądała w tamtym czasie sytuacja, na jakich zasadach dodatki były przyznawane i kto je otrzymał.

 

4 KOMENTARZE

 1. Olejko niech papusie i okulary zakłada
  Bo to co w tym artykule wykłada
  Nie ma się nijak do rzeczywistości
  Burmistrzu nie miej dla takich litości!

 2. Burmistrz wielce łaskawy
  Nie wyrzucił Edytki, jak poprzednik nieciekawy
  I chwała mu za to i buziaczki społeczeństwo przekazuje
  Bo kto „OKO NA PRZEDSIĘBIORCZYCH” nam tak pięknie zreferuje?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj