Ponad 8 milionów złotych dla Sanoka

Ponad 8 milionów złotych dla Sanoka

O nietypowej porze, w niedzielę o godz 10.00,  odbyła się konferencja w Urzędzie Miasta Sanoka. Gośćmi burmistrza Tomasza Matuszewskiego byli: Rafał Weber – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury, Tomasz Poręba – poseł do Parlamentu Europejskiego i Piotr Babinetz – poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej.

Podczas konferencji Rafał Weber zapewnił o zakończeniu inwestycji jaką jest budowa obwodnicy Sanoka. Oddanie obwodnicy do użytku zaplanowano na koniec 2019 roku. Burmistrz Miasta Sanoka uzyskał środki na trzy zadania. jednym z nich jest budowa łącznika Łany. Sanok uzyskał aż 60 % wsparcia na wykonanie zadań. Rafał Weber gratulował burmistrzowi skuteczności w pozyskiwaniu środków. 

Tomasz Poręba i Piotr Babinetz wyrazili swoje poparcie dla inwestycji Sanoka, jako ważnego miasta na Podkarpaciu. Dzięki obwodnicy polepszy się przepustowość w stronę Bieszczad. 

ew

Konferencja poniżej w materiale wideo. 

Konferencja w Urzędzie Miasta Sanoka. Gośćmi burmistrza Tomasza Matuszewskiego są: Rafał Weber – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury, Tomasz Poręba – poseł do Parlamentu Europejskiego i Piotr Babinetz – poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej

Opublikowany przez Burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski – Mieszkańcy Niedziela, 6 października 2019

7 KOMENTARZE

  1. ?? Chory ten portal. Co to jest? Kto to pisze? Kogo obchodzi jakis maz? Redakcjo a moze poruszymy temat meza ktory molestwowal swoje pracownice? Ktos madry powinien zwrovic sie przez kancelarię prawna o zabezpieczenie tego IP. Nienormalny syf.. A ta konferencja to jedna wielka propaganda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj