Święto bibliotek i czytania w Pisarowcach

Biblioteka Gminna w Pisarowcach wraz z swoimi młodymi czytelnikami 5 października w sobotę w godzinach od 18.00 do 22.00 włączyła się w ogólnopolską NOC BIBLIOTEK 2019, podczas której gościem specjalnym dzięki multimediom był kabaret HRABI ze specjalnym programem.

Uczestnicy spotkania w Pisarowcach tak jak w całej Polsce dzięki przesłanym przez organizatorów materiałom mogli wspaniale się bawić Flirtem Literackim i zgodnie z tegorocznym hasłem „ZNAJDŹMY WSPÓLNY JĘZYK” zagrać w kilka gier oraz pooglądać film „Ptyś i Bill”. Na pamiątkę czterogodzinnej fantastycznej zabawy, każdy uczestnik otrzymał specjalnie dedykowane na ten dzień zakładki do książek oraz naklejki, a w zasobach bibliotecznych pozostały przekazane książki dla najmłodszych.

NOC BIBLIOTEK to wielkie święto bibliotek i czytania, bo ta ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób ma zachęcić do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku. Dlatego wszystkich … małych i dużych … zapraszamy do Biblioteki Gminnej w Pisarowcach – tu oprócz książek, planszówek i multimediów oraz różnych warsztatów czekają na was miłe niespodzianki. 

mn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj